Pień żarówki recyklingu 10 oryginalne pomysły [ZDJĘCIA]

Twórczy recykling: Recykling Pomysły żarówki. Oto pokaz Idea recyklingu Mogę Ci więcej oryginałów nowe narzędzie do starych żarówek.

Podczas gdy inni wyrzucane do śmieci stare żarówki, tych bardziej kreatywny i zaangażowany do recyklingu myśleć drogę do ponownego wykorzystania starych żarówek. Następnie zajmiemy precyzyjnie przedstawić inny twórczych idei recyklingu żarówek. Imagination do władzy!

  • Doniczki. Aby ponownie użyć żarówki musi w tym przypadku cięcia żarówkę, należy umieścić bazę gruntów, napełnić go wodą i posadzić kwiaty chcesz.
  • potpourri pojemniki. Nieczynne żarówki można przestawienia do dekoracyjnego i aromatycznym element domu. Aby to zrobić, można wypełnić z żarówkami potpourri i pokryć je korków.
  • mini akwaria. Kamyczki, małe ryby i żarówka przestarzały jest wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć swój mini recyklingu akwarium. Jest idealny dla tych mniejszych miejscowościach, które chcesz dać odrobinę oryginalności.
  • Dekoracje do ogrodu lub tarasu. Chcesz dostać odnowione dekoracji poza domem? Dobrym pomysłem jest, aby zasadzić żarówkę i Moss używany, podłączyć kabel i przymocować go na suficie lub na belkach domu.
  • Piłki do swojej choinki. Jeśli jesteś zmęczony wprowadzenie tych samych ozdób na choinkę zawsze, nie przegap następnego dekoracyjny propozycję. W tym przypadku jest to tak proste, jak przy tych żarówek nie są już używane i farby do swoich potrzeb za pomocą pędzla je dodać szczegóły lśniącej barwy proszek, kolorowe bibułki albo, na przykład, ozdobnymi wstążkami. Przed wiszące powinny być suche.
  • lampki choinkowe. Kontynuując dekoracyjnych propozycji Bożego Narodzenia, to czas, można użyć żarówki, które są nadal w użyciu do malowania w różnych kolorach i tworzyć różne efekty.
  • Bulw z łodzi. Widziałeś te butelki, w których statki są wstawione wewnątrz? Jeśli chcesz, możesz to zrobić również w żarówkach. Aby to zrobić, trzeba usunąć gniazdo żarówki i cały mechanizm wewnętrzny, i cierpliwie ozdobić go z łodzi własnych.
  • esencje dyfuzor. Aby utrzymać dom ładnie pachnące odświeżacze powietrza można kupić lub, jeśli wolisz, stworzyć jeden dom. Jeśli pójdziesz do drugiej opcji należy, że po prostu wlać do obudowy lampy trochę olejku i dodać knot.
  • twórczy flaszka. Jednym z najbardziej oryginalnych pomysłów i praktyk dla dnia na dzień jest wykorzystanie starych żarówek z cruets i Oilers.
  • Pojemniki na sól i pieprz. Zgodnie z poprzednim wniosku, stare żarówki mogą również służyć do tworzenia pojemniki na sól i pieprz z tych żarówek. Aby to zrobić, trzeba wymienić lampę z kolczykiem w pokrywie, który pozwala na sól i pieprz.

Chciałbyś zrobić wiele więcej rzemiosła twórczego recyklingu? Tutaj dowiesz się, jak ponowne użycie puszek soda, pomysłów do recyklingu starego sztućce, propozycje twórczego recyklingu plastikowych butelek lub, na przykład, w jaki sposób można stworzyć oryginalną lampę z papieru z recyklingu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − 73 =


Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo