Wykonywanie masażu tantrycznego Twój partner

Masaż tantryczny jak zrobić

Masaż tantryczny to rodzaj masażu, który stara się obudzić komórka pamięci ciało czuć Inmes przyjemność, która otrzymuje ją przez wrażliwości skóry i duchowego kontaktu z drugą osobą. Znając tego rodzaju praktyki masażu, poprawy Twoja płeć i dodać egzotyczny akcent do swojej relacji para. Tutaj znajdziemy głównych kluczy, dzięki czemu można ćwiczyć Masaż tantryczny swojego partnera, aby sięgnąć gwiazd.

Masaż tantryczny jak zrobić

Jak dać masaż tantryczny mojego partnera?

1. Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić przed uprawiania tego rodzaju masażu jest przygotowania środowiska. Szukasz pokoju, który jest wygodny i dekoracji tak że wywodzi spokój i relaks w każdym rogu. Aby to zrobić, można użyć pachnące świece, muzyka do medytacji lub kilka arkuszy jedwabiu i miękkiego materiału wszystko można myśleć aby twój partner czuć się tak komfortowo jak to tylko możliwe.

2. Kiedy masz najlepszą możliwą klimat musisz rozbierać zarówno tak że wrażliwość skóry może wystąpić pomiędzy swoimi ciałami.

3. Gdy twój partner leży na łóżku lub na powierzchni, gdzie udać się dać masaż, Postawcie się siedzący naprzeciw niego, tak, że genitalia wskazując na jego twarz i zaczyna masować ciało rozciąga się na niej, wszystkie części ciała, zaczynając od stóp i przesuwając się zakończyć w szyi i głowy.

Ważne jest, aby znaleźć podczas masowania krańce głowy, chudego ciała nad jej do dotyk skóry obudzić magiczne uczucie tantry.

4. Nie spiesz się, zrób to z miłością i poświęcenie, a co najważniejsze nie praktykują seks podczas masażu tantra jest podstawa, aby móc znieść popęd seksualny zapobieganie dominować nas i zerwać z bogactwa wstępnie współżycia sensacji.

Korzyści z masażu tantrycznego

Masaż tantryczny nie tylko doprowadzi do stanu podniecenia uprzywilejowanych, ale także dąży wiele korzyści dla organizmu.

Pomaga poprawić kondycję skóry i nastrój, jest dobry w leczeniu próchnicy lub stan depresyjny. Może ona również pomóc również metabolizuje żywności które zwykle nie tolerują zazwyczaj łatwo, poprawiając w ten sposób nasze trawienie i redukcję ryzyko dla warunków wiąże się z przewodu pokarmowego, takich jak refluks żołądkowo-przełykowy zgaga.

Masaż tantryczny jak zrobić

Znaczenie masażu tantrycznego

Niezależnie od tego, dlaczego zdecydowałeś się dać ten masaż partnera, należy pamiętać, że masaże są ogólnie coś ważnego do Nie należy lekceważyć i muszą być regularnie praktykowane przez bliskiego kontaktu skóry, znacznie zwiększa współudziale pary i komunikację między nimi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 13 = 15


Erstatning for kød Intoleranse kaffe Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة عيون منتفخة