Dokonywanie 69: Powody, dla preferujących tę pozycję seksualną

69 pozycja całkiem konsolidowane w kulturze seksualnej zawsze miał halo zmysłowości i magiczne związane z jego realizacją. Również podczas 60s stanowił część symboliki związane z wyzwoleniem kobiet. Tutaj odkrywamy powody, że jest to dobry pomysł, aby praktykować tę technikę.

Powody, dla których warto ćwiczyć z partnerem 69

Istnieje wiele powodów, aby wybrać 69 jako praktyka seksualna par excellence, Jeśli nie jesteś jeszcze fanem tej formy seksu oralnego jednocześnie dajemy powóds, aby rozpocząć oglądanie o wiele bardziej pozytywne.

zdolność interakcji

z parą 69 jest techniką, która jest praktykowana równocześnie z parą, fakt sprawiać przyjemność innej osobie jako nagroda dla przyjemności jesteśmy coraz zwiększa współudział między nimi i oferuje możliwość łączenia rytm przyjemności.

Skin Deep uczucia

bardzo przyjemny i seksualne, uczucie nogi swojego partnera krążące szyi, podczas gdy w tym samym czasie otrzymują seks oralny. Wiele osób uważa, że ​​jest zdolny do zwiększyć poziom pobudzenia podczas aktu seksualnego.

Fetysz seksualny i praktyka w tym samym czasie

Dla mężczyzn, 69 jest jednym z najbardziej cenionych fantazji o seksie oralnym Tego samego praktyce postawa daje podwójna nagroda Człowiek jako realizacja fantazji seksualnych.

Bardziej komfortowe położenie na cunnilingus

Dla mężczyzn, wykonywania cunnilingus na 69 pozycji w ofercie jest dużo bardziej komfortowe i dlatego mają tendencję, aby uzyskać lepsze rezultaty, zwłaszcza jeśli przyjąć pozycji bocznej jako płodu.

Możliwość uprawa współrzędna z innymi technikami

69 jest bardzo miłe, że jeśli praktykowane nieprzerwanie z naprzemiennych współżycia seksualnego może wielce wychwalają przyjemność i znacznie skrócić czas dotarcia do orgazmu

Wiadomość jak seks

Oprócz praktyki 69 sygnałów można dać twój partner jasny i czuły sposób, w jaki jest on uprawiania cunnilingus, zwykle nieświadomie i jak more'm nas lubić Jego występ, tym bardziej staramy zrobić z naszej strony dobrze.

bezpieczny seks

chociaż To eliminuje możliwość zajścia w ciążę nieplanowane, ważne jest, aby wziąć Środki przeciw chorobie. Musisz mieć pewność, że twój partner nie jest ryzyko, przed myśleniem o praktykowanie bez prezerwatywy 69. Nie ma zastosowanie tylko w przypadku kobiety do mężczyzny, rISK zawsze istnieje po obu stronach a trzeba wiedzieć, że istnieją kobiece prezerwatywy, które są bardzo odpowiednie dla tego typu praktyk i ubezpieczeń wykonującego nieprofesjonalny.

Kwestia upodobań seksualnych

69 jest bardzo dobra, aby zwiększyć częstotliwość współżycia seksualnego, ponieważ ich wskaźnik zadowolenia wśród kobiet To jest znacznie wyższa niż w praktyce innych pozycjach seksualnych. Ale można też praktykować 68, który jest odmianą tej zmiany praktyki, jeśli czujesz się bardziej komfortowo w każdym przypadku najważniejsze jest zaryzykować, aby spróbować nowych rzeczy do cieszyć się Twoja płeć.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 − 16 =


Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo