Psychologia para 7 osobliwości, które nie znają


  partnerem psychologia, ujrzymy 7 osobliwości, że prawdopodobnie nie będzie wiedział relacje miłosne. Liczne badania prowadzone są od tego, jak żyjemy, nasze uczucia, a wśród najczęstszych walk jest zawsze zdradą, że atrybuty prawie każdy uczony z charakterem. Będziemy również mówić o zachowaniach letalnych dla par i długie, namiętne pocałunki i wiele innych ciekawych rzeczy.

  1. Całowanie zachęca parę do zrozumienia

  Według badań Włodarski 2013 & Dunbar, pocałunki pomóc partnerzy zgodzić. Dłuższe narzeczonych do tego romantyczny gest, większe zadowolenie ze związku. Musisz wiedzieć, że seks nie miał to samo w tych wyników, aby pokazać, że zajmuje tylko trochę zgodzić się.

  2. kontakt wzrokowy ma pozytywny wpływ

  Psycholog Robert Epstein Jest przekonany, że wystarczająco dużo kontaktu wzrokowego ze sobą przez kilka minut dziennie, aby poprawić nastrój pary. to gest Ma moc zdemaskować i sprawiają, że czujemy wrażliwe, coś, co z kolei ma wpływ na poziom empatii dla pary.

  3. Zachowania letalne dla pary

  Jednym z najbardziej interesujących badań w tej dziedzinie został skierowany przez Psycholog John Gottman, że analizując zachowanie kobiet i żonatych mężczyzn wykazała czterech fatalnych błędów dla każdej relacji. Po pierwsze, częsta krytyka. Po drugie: sarkastyczny pogarda. Po trzecie: niezdolność do przyznania się do błędów. Po czwarte: ściana cisza.

  4. (błędne) Pomysł, że czujemy się jak naszym partnerem

  Już powiedział John Gray ze słynnym, „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus”, zauważyć, że wiele nieporozumień par są dlatego stawiamy się w pozycji drugiej strony. Prowadzi to do popisywać się, błędnie wiemy, co myślimy i jak reakcja naszego partnera.

  5. Sieci społecznościowe są wrogiem stosunków

  Wynik badania University of Kansas, przy czym podzielić się zbyt wiele danych osobowych w sieciach społecznościowych, miałoby katastrofalne skutki dla relacji. To dlatego, że para może poczuć trochę specjalny ponieważ prześwietlenie zdjęcia.

  6. romantyczne filmy zapisane pary

  Tak, romantyczne filmy pomóc parom przezwyciężyć kryzys. Badanie wykazało, Uniwersytet Rochester Nowy Jork, który badał zachowanie niektórych par po obejrzeniu romantyczny film. W rezultacie, pary rozmawiają w taki sposób, mniej agresywne.

  7. Mów wyraźnie jest panaceum dla par

  również John Gray wspiera znaczenie jasnego dialogu, gra słów nie przeznaczonych, mając zawsze jasne, że kobiety i mężczyźni, poziom werbalny, są bardzo różne. Jeśli kobiety mają tendencję do pomocy i prosić, jeśli to konieczne, ludzie wolą robić rzeczy na własną rękę.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  16 − = 7


  Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron