Co jest Bimi i jakie są korzyści dla zdrowia?

Być może ostatni raz poszedł do supermarketu znaleźć dziwne warzyw, takich jak szparagi z małych filiżanek i cienkie pędy jak brokuły, ale postanowiłem spróbować, bo nie wiem co to jest. W EllaHoy zdecydowanie polecam spróbować, bo moda jest roślinny, i nic dziwnego, bo Jest bardzo pożywne.

Bimi dziecka, brokuły lub broccolini Okazało się naturalny skrzyżowaniu dwóch warzywa z rodziny krzyżowych, brokuły i kapusta pekińska. W 1993 Sakata Seed Company w Yokohama, Japonia syntetyzowane nasiona i zrewolucjonizowały azjatyckiej. Teraz przychodzi do Hiszpanii Ten wspaniały warzywa pełne witamin, minerałów i składników odżywczych który sprawi, że posiłek dodatkowy zdrowe uczta.

Bimi Jest to tym bardziej pożywne niż brokuły. Ma wysoką całkowitą zawartość białka, błonnika i minerałów takich jak wapń, magnez, żelazo, mangan, miedź i cynk. ma również witaminy C i E, B6, Jest bogate w kwas foliowy i karoteny, więc jest to idealne pożywienie dla kobiet w ciąży.

Oznacza to, że według ostatnich badań, ten cud ma warzyw antyrakotwórcze cechy (Uważa się, że zapobiega nowotwory żołądka, jelita grubego i płuc) Pomaga zapobiegać chorobom serca oraz powstawanie zaćmy. Ma ona także właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne.

Jest więcej ofert niż brokuły i smakuje słodkie i miękkie. Można przygotować w dowolny sposób, z grilla, gotowane na parze ryż dopełniacza Jak chcesz! Ma specyficzny aspekt, który będzie wyglądać świetnie na swoich potraw. Kucharze wiedzą i dlatego włączają do swoich kuchniach. A co lepsze, dłużej trzyma opakowania brokułów, tj trwa dłużej rozbić. Nawet jeśli się odważysz, można posadzić w domu.

W skrócie, To perła warzyw!

Jeśli lubisz zdrową żywność, może być zainteresowany serce zdrowe warzywa i owoce i fioletowy potrawy: właściwości i korzyści.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة عيون منتفخة