Ile kalorii spala się seksu

Czy kiedykolwiek zastanawialiście ile kalorii palą seks? Wierzcie lub nie, akcja intymne chwile i przyjemne ze swoim partnerem pomaga schudnąć, jak sport.

Według niektórych badaczy, utrata kalorii z aktywnością seksualną byłoby niski, niemal legendą. Jednakże inne badania podkreślają stanowisko przeciwne, czyli znaczenie przeprowadzenia tego zdrowy i częste aktywność bo seks jest nie tylko korzystne dla zdrowia, ale także dla umysł. Czytaj dalej, a konkretnie zobaczyć ile kalorii można konsumować, gdy kochać.

Z bardziej optymistycznych, kalorie spalone podczas stosunku Od 15 do 20 minut (Oczywiście energicznie), można osiągnąć 500-600. Ale oprócz czasu, kolejnym czynnikiem najbardziej wpływowy, jest stanowisko przyjęte w trakcie aktywność seksualna. A niektóre z nich wydają się być bardziej korzystne pod względem tlenowych. Jeśli chcesz bardziej lub mniej obliczania kalorii stracisz są kochać, należy pamiętać, że Wstępne 60 sekund namiętne pocałunki i pieszczoty, one pozwalają spalić 26 kalorii. Jest to więcej niż dobry interes umieścić we wstępnym powodu. Innym najlepszych przykładów jest kochać stojącej przez 10 minut, co pozwala nam spalić 600 kalorii (Równowartość dwóch ciast).

Najlepsze pozycje do spalania kalorii

Chcesz wiedzieć, ile kalorii są tracone kochać się w łóżku? stanowisko Puppy To pozwala spożywać 275 kalorii (Równoważnik lodów). W drugim położeniu są pozycja misjonarska, jeden z korzystnych położeń dla kobiet z 250 kalorii. Ale jeśli wolisz wynieść, osiąga zużycie 200 kalorii, co jest równoważne 50 minut chodzenia.

Po poznaniu tych informacji, co myślisz kalorii spożywanych w stosunku seksualnego? Jeśli wydaje się mało, można wykonać to ćwiczenie kilka razy dziennie. A jeśli chcesz cieszyć seks oralny, Dobrze jest wiedzieć, że w ciągu 15 minut, masz okazję do stracenia o 100 kalorii, taka sama jak 40 minut lub godzinę połowów lub golf, działania z pewnością znacznie bardziej nudne.

Jakim kochankiem cię pokonać? [Test]

Pytanie 1 z 10

Co męski styl preferujesz?

Koszula i krawat

dres

dżinsy i koszula zestaw


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − 85 =


Content