Sexting: Przewodnik do wysyłania swoich nagich zdjęć bezpiecznie

Wyślij nagich zdjęć aby twój partner jest nieco łatwiejsze dzięki technologii dzisiaj, ale zrobić to bez zastanowienia lub uwzględniać wiele rzeczy jest ryzyko, że mogą być drogie, jeśli myślisz o wysyłanie nagich zdjęć za pomocą telefonu komórkowego lub tabletki, a następnie pierwszy Nieruchomość bardzo uprzejmy rad, że masz zamiar powiedzieć EllaHoy, Są proste i będzie bardzo przydatna.

Czym jest sexting?

Co jest znane jako sextingu jest fakt, wysłać intymne zdjęcia za pomocą telefonu komórkowego, tabletu lub komputera, bardzo łatwo się dostać, gdyż wszystkie te urządzenia mają kamery, a nawet jeśli myślisz, że te zdjęcia są bardzo łatwe do usunięcia, jesteś w błędzie, gdy tylko zapisy stracić kontrolę nad nimi, który odbiera także, którego przesłanie zawsze z powrotem to jest prawie niemożliwe do usunięcia lub gorzej wciąż można ukraść komórkowego, a następnie twoje zdjęcia będą w rękach ktoś przebywa.

To może wydawać się bardzo nowoczesnym i doskonałym narzędziem dla uwieść swoją faceta, ale przed wysłaniem jakichkolwiek osobistych obraz z dwa razy pomyśleć i zadać sobie te pytania, których naprawdę potrzebujesz, aby wysłać to zdjęcie? Czy znam i ufam, że facet, który wyślę? Jestem pewien, co zrobię? Jeśli odpowiedzi są tak, to czytaj dalej.

Jak bezpiecznie sexting

myśleć nie ma 100% pewny sposób na sexting ale jeśli te wskazówki można uruchomić mniejsze ryzyko.

Na zdjęciu nie widać twarzy. a zatem Jeśli telefon zostanie skradziony czy ktoś łapie cię bez zgody i chcesz spędzić żart, nie można powiedzieć, że ponieważ Twoja twarz nie jest widoczne.

Zastanów się, kto będzie dowodzić i kiedy. Twój chłopak, z którym Masz dużo zaufania, Dobrze, ale co zrobić, jeśli jesteś w pracy z kolegą obok i to widzi? Z pewnością nie sprawi żadnej łaski, upewnij się, że dziecko jest tylko w tym czasie.

Dokonaj sexting flirtować. To nie jest niewskazana, wysyłanie nagich zdjęć do kogoś, kogo właśnie spotkał go uwieść, na pewno to zrobić, ale nie wiem, co można zrobić ze zdjęciem, co jeśli wysyła więcej ludzi? Co jeśli wisi na portalu społecznościowym?

Użyj zaszyfrowanych obrazów. Jeśli obraz wysłać przez Internet, każdy komputer, który znajduje się pomiędzy twoje i twojego dziecka może dostać się do zobaczyć zdjęcie, Należy użyć formatu ZIP aby umieścić hasło na zdjęcie, to jest ciche i łatwe do zrobienia, jeśli następnie poprosić swojego chłopaka po obejrzeniu go lepiej usunąć z komputera, nie będzie czego przekazać wiele sławny.

Nie masz włączony GPS. Jeśli wyślesz seksowne zdjęcia, których nie można zobaczyć twoją twarz, ale trzeba funkcję GPS na włączony mobile, to kto wie, wiesz, że to ty i wysłać ze swojego domu w tej chwili, nie ma nic śmiesznego.

W skrócie, sexting tak, ale z cuidadito nie udać, jeśli nie ma strachu.

Możesz być także zainteresowany: Making Love or seks: 5 dużych różnic i niebezpieczeństw intymnych filmy z partnerem


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 + = 43


Content