Laura zwycięzca GH 12 Marcelo złamał [zdjęcia]

Laura, zwycięzca GH 12 i Marcelo złamał. Wszyscy byliśmy świadkami początku swego miłość w rzeczywistości Wielki Germano 12. Burzliwy związek ostro skrytykował podczas jego pobytu w domu ze względu na jego dalsze silne argumenty, ale po jej zakończeniu telewizora. Laura i Marcelo zaczął wspólne życie w Maladze, gdzie wydawał szczęśliwsi każdy dzień razem. Jednak po dziesięciu miesiącach zaloty, Marcelo postanowił położyć kres jego romansie z Laurą.

Laura Campos, młody mieszkaniec w Parla z pary, ślub planuje dom i wszedł do domu Big Brother patrząc na doświadczenie i oczywiście wygrać nagrodę. Jednak pobyt w domu Guadalix de la Sierra przyniósł więcej niż zmiana ... młody człowiek nie mógł ukryć swoje uczucia dla jednego ze swoich towarzyszy, Marcelo Ciriaco i wreszcie, ku rozpaczy jego rodziny, postanowił zakończyć swój związek z telewizyjnej „Samu”, chłopakiem wszelkiego życia, i cieszyć się miłość Marcelo w rzeczywistości.

Jak podano wyłącznie współpracownik „Zapamiętaj mnie”, Kiko Hernández został „The Malaguita”, który podjął decyzję o zerwaniu z Laurą, kto jest rozbita w Parla "stara się przezwyciężyć łamanie. Marcelo potwierdził wiadomości za pośrednictwem swojego bloga z tych słów, które naszym zdaniem nie będzie żadnego pocieszenia zwycięzcy GH12:

„Do Ciebie ... Dzięki dla wszystkich wyjątkowych chwilach, że trzymał mnie przy życiu i dziękuję za mnie kochać w ten sposób, że ani ja marzyłam to może być. Dziękuję za nauczenie mnie, aby dowiedzieć się, śmiać, płakać, żyć, marzyć ... za wszystko. Kocham cię i zachować każdą chwilę w moim sercu ".


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 11 =