Luis Tosar Marta Etura: koniec do dyskretnej związku [zdjęcia]

Luis Tosar i Marta Etura: kres cichej relacji. Ponieważ widzieliśmy ich razem w lutym w dostarczaniu Gaudí Awards, nie słyszano prawie nic o parowaniu filmowej Luis Tosar i Marta Etura, ponieważ nawet pozował razem na czerwonym dywanie w Goya kilka dni później. Prawdą jest, że para miała własnego uznania romans, tak, że więcej niż jeden był zaskoczony, aby dowiedzieć się spotkać swój koniec w ciągu obrazów magazyn aktorki, z którą jest jej nowy chłopak, Gonzalo de Santiago a aktor był widziany z inną kobietą na koncercie.

Wydaje się, że rok Film łamie pary, niektóre już potwierdzone jako Tom Cruise i Katie Holmes i inne, które wydają się być w plotkach, takich jak Antonio Banderas i Melanie Griffith.

Pierwsza grupa, to znaczy od potwierdzenia należy oddzielenie jednej pary hiszpańskiego kina, tj Luis Tosar i Marta Etura mogliby umieścić cichą kres ich relacji kilka miesięcy temu, ponieważ magazyn opublikował zdjęcia, które widzi aktorkę, która ma być jego nowy partner Gonzalo de Santiago.

Po raz ostatni widziałem kilka filmów był w dostawie Gaudí Awards 2012, odbyło się w dniu 6 lutego, od filmu podczas snu, w którym zarówno udział, był nominowany do wielu nagród. Dlatego nie dziwi, że obie będą stanowić razem na czerwonym dywanie w Goya Awards 2012, gdzie szli osobno, choć to dziwne, nie wiedząc, intymny sposób nosili ich związek.

W tym okresie, aktorka otrzymała scenariusz do gry, „Zima w dzielnicy czerwonych latarni” który pasowałby do którego ma być jego nowy partner Gonzalo de Santiago, również aktorem. Chociaż według źródeł zbliżonych do pary, były one znane, zanim zaczął się spektakl teatralny w listopadzie 2011 roku.

Ze swojej strony, Luis Tosar był w stanie do ostatniego marca z młodą kobietą, która nie była Marta Etura idzie na koncert, ale tym razem obie pary były jeszcze mówić, ale widocznie nie byli już razem.

Żaden z trzech stron Potwierdził on, ani zaprzeczyć wiadomości, więc tylko czas pokaże, czy mamy nową przerwę w świecie kina hiszpańskiego.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 − 45 =


Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة