zmęczone nogi: najczęstsze przyczyny i środki zaradcze

Nadużywanie tłuszczów, spędzają wiele godzin w pozycji stojącej lub ubraniu zbyt mocno są jednymi z Najczęstsze przyczyny zmęczone nogi. Co możemy zrobić, aby złagodzić że uczucie zmęczenia i ciężkości? Powiemy wam najskuteczniejszych naturalnych środków aby złagodzić dyskomfort w nogach.

Zmęczenie w nogach jest męczarnia jako nieprzyjemne, jak często. Uczucie zmęczenia i ciężkości, które mogą towarzyszyć inne objawy, takie jak: obrzęk kostek lub uczucie mrowienie , ból lub nawet palenie. Zmiany ciepła lub temperatury mogą zwiększyć uczucie zmęczonych nóg. Jakie są najczęstsze przyczyny tej dolegliwości?, Nie ma rozwiązania?

Jedną z głównych przyczyn zmęczone nogi, co jemy. Niosąc niezrównoważoną dietę lub dieta bogata w tłuszcze, cukry i sól, Jest to jeden z głównych powodów. Również nie możemy zapomnieć, że niezrównoważona dieta jest bramą do nadwaga, Nadwaga wpływa również na nasze dolnych. Jest trochę wody do picia, aby pić co najmniej 8 szklanek wody dzień- wpływa również, występując trochę ćwiczeń fizycznych, a także dietę o niskiej zawartości owoców, warzyw i całej żywności ziarna (dobre na włókno).

Innymi przyczynami mogą być za tę dolegliwość spędzają wiele godzin dziennie stojący lub siedzi w tym samym miejscu, aby odsłonić dłuższy okres słońce, stosowanie odzież -dificultan zbyt napięty obiegową sanguínea-, nawyk tak częste jak przekraczania nóg lub nadużywania i tabaki napoje alkoholowe.

ciężkie i opuchnięte nogi: środki do domu

Spójrzmy na niektórych środków naturalnych i spraw aby złagodzić uczucie ciężkości nóg oraz, w tym samym czasie, poprawiają krążenie i uniemożliwić zatrzymanie płynów:

  • herbata zielona: Powiązać z kilkoma kroplami cytryna lub wapno i zabrać go jako substytut kawy. Można także dodać kilka liści mięty i starta skórka pomarańczowa. Dzięki temu połączeniu aktywuje krążenie i jest doskonałym rozwiązaniem, aby złagodzić mrowienie nóg i spuchniętych kostek. Oprócz kawy ważne jest, aby zastąpić słodkie soki owocowe bez -better naturalnym cukrem lub napojów bezalkoholowych.
  • Jogurt z kiwiW dodatku do wyżej wymienionych powodów, istnieją inne czynniki, które mogą pogorszyć objawy zmęczony, takie jak nogi, zaparcia przyjmujących doustne środki antykoncepcyjne lub ciąża. W takich przypadkach rozwiązanie jest, aby codziennie jogurt, wzbogaconego z posiekanym kiwi. naturalny probiotyk regulowanie pasażu jelitowego. Dodanie przeczyszczający błonnik, taka kombinacja zapewnia witamina C i polifenole, które aktywują krążenie krwi.
  • wiśnie Rabitos: Napar z rabitos z wiśni -Dostępne pomaga herbolarios- eliminacji toksyn ton i krążenie krwi, w przypadku zmęczonych nóg jak w przypadku żylaków. Jest również bardzo skuteczny w celu złagodzenia obrzęk kostek. Może on być połączony na równe części, z brzozy i skrzyp.
  • Cypress i mięta: Dwa doskonałe rośliny do przygotowania krem domowej roboty zmniejszający przekrwienie układu krążenia. Wymieszać trzy lub cztery łyżki śmietany Hidradant dziesięć kropli olejek 9 Cypress i mięty pieprzowej. Dodać splash oczaru wirginijskiego. Stosuje się w górę od kostki. W zielarzy możemy znaleźć oleje i płyny cyprys oparciu, czerwone wino i Ruscus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + = 12


Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة