Tomillo: naturalny zabieg dla skóry

Tomillo: naturalny zabieg dla skóry. Trzeba wiedzieć, charakterystykę tymianek jako przyprawa do potraw, ale korzyści z tymianku nie są daleko w dziedzinie kulinarnej, ale w dziedzinie urody, jest rośliną, która ma wiele zalet dla naszej skóry. to aromatyczny krzew z Europy śródziemnomorskiej został on okazał się być niewyczerpanym źródłem korzyści dla zdrowia i urody. Ich właściwości zostały obszernie sprawdzony i zapewnia lepsze wyniki niż inne zabiegi pielęgnacyjne Jest o wiele bardziej przystępne.

Teraz, gdy nadchodzi lato i powinniśmy dbać bardziej niż kiedykolwiek skóry, zawsze dobrze jest wiedzieć, nowe produkty, które pomogą nam zachować zdrowie. Dodaj tymianek do listy korzystnych produktów do pielęgnacji skóry.

Korzyści dla skóry tymianek

Ponadto, aby zapewnić naszych potraw klasą, to znana roślina ma właściwości, które czynią go idealnym miejscem dla naszych zabiegów skórnych.

tymol, jeden z kluczowych elementów, należący do rodziny terpeny, związki bardzo korzystne dla skóry, stosowane od czasów starożytnych Egipcjan.

  • Jest to jedno z najlepszych rozwiązań do walki trądzik. Niektórzy naukowcy wykazali, że mamy środek skuteczniejszy niż nadtlenek benzoilu, który jest podstawowym składnikiem większości produktów, które usuwają ten problem skóry. To dlatego, że kontroluje poziom bardzo gruby, jedną z przyczyn pojawienia się trądziku.
  • Jedną z najważniejszych właściwości tymianku jest to, że pomaga w tworzeniu ciała elastyna, dzięki czemu działa jako regenerator, tonizujący i ujędrniający skórę całego ciała.
  • Ponadto, jest idealny do stosowania w suchych i zniszczonych obszarów, takich jak piętach i łokciach. Te części ciała mają zawsze wyższy suchość reszta, ale szczególnie w okresie letnim.
  • zabliźnienie się Jest to również jedna ze specjalności tej rośliny, który zakończył się pomyślnie i bez pozostawiania śladów rany, skaleczenia ...
  • Innym aspektem, który sprawia, że ​​tymianek lepszą alternatywą niż niektóre z zabiegów, które są na rynku, że ich skutki uboczne Są niemal zerowa, co jest przydatne w leczeniu wszystkich rodzajów skóry.

Po poznaniu korzyści jakie oferuje tymianek, możesz dodać go do listy zabiegów do przygotowania skóry przed latem. Zauważysz jego skutki szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 3 = 9


Content Corte de cabelo do eserto Homme qui se sent femme Oleo rosa mosqueta padron إيجابيات الصورة