IUD [zdjęcia]

Jeśli chcesz wiedzieć IUDs że istnieje poszerzyć swoje horyzonty miarę antykoncepcja obawia się, nie przegap różnice między nimi. Oba są bardzo skuteczne i wygodne. Jednak główna różnica polega na wydaniu lub nie hormony.

Można powiedzieć, że skuteczność IUD jako antykoncepcyjny Jest to 98%. Jest to małe urządzenie TEOWY który trwa od jednego do pięciu lat. Jeśli nie wiedzą, że nie było więcej niż jeden typ, patrzcie!

  1. DIU lub urządzenie wewnątrzmaciczne: Składa się on z materiału syntetycznego, tworzywa sztucznego, a drut miedziany, który obejmuje go. Zatem kanał unikania sperma do macica i uchwyt unika jajo gdyby osiągnięte nawożenie. Jego długość może wynieść do pięciu lat.
  2. hormonalne IUDs lub Mirena IUDTen typ wkładki ma taką samą formę jak wyżej. Różni się od niego powoli uwalniające hormon, wpływając w ten sposób cykl menstruacyjny. skutki uboczne są minimalne, ale wzrost w porównaniu z normalną wkładki bo tych hormonów. Jej czas trwania wynosi jeden rok.

Oba są bardzo proste w instalacji i nie zauważają, że bierzesz po umieszczeniu go. lekarz Będzie on wezwać was, aby wstawić go w ciągu dni od miesiączka, ponieważ łatwiej jest być bardziej otwarta szyjny.

Więc jeśli nie wiesz, co decantarte, to najlepiej skonsultować się z ginekolog. On, biorąc pod uwagę Twój rekord i twoi fizjologiczne cechy, pokaże odpowiedni dla Ciebie. Tak, należy wiedzieć, że oba typy IUD zalecane są tylko dla kobiet, które zostały już matek powyżej.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 35 = 43


Bol owulacyjny pid Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Homme qui se sent femme