Sobie sarong pierwotną formę [zdjęcia]

Noszenia sarong oryginalną formę Teraz, że ciepła pogoda przybywa, a chęć do plaży i basenu. Jednym z istotnych elementów do wyglądu plaży jest sarong. Pareo powraca co sezon i zobaczymy nowe kolekcje mody we wszystkich wersjach. Ponadto sarongs mogą być brane pod wieloma względami. Jeśli chcesz być królową plaży tego lata jest jak zważyć sarong w bardzo oryginalny sposób.

Więc na lato 2015 wiele firm dołączyło swoje szeregi różnych modeli pareos. Butelkach mogą być gładkie lub wzorzyste. Gładkie Pary są zwykle połączone z bikini i kostiumy kąpielowe nadrukami i drukuje przeprowadza powiązania z kąpieli płynnego mody lub z tego samego wzoru. Choć oczywiście można łączyć różne wydruki, ale gdy mają one trochę koloru wspólnego.

Co zwykle nie jest wiedzieć, że sarong, a jego regularne i często duże, To nadaje się do zastosowania w wielu różnych sposobów. Od najbardziej tradycyjnych po najbardziej twórczych sposobów, po prostu trzeba użyć trochę wyobraźni. Sarongs z kwiatowymi nadrukami są Bohaterami 2015 kolekcji strojów kąpielowych, w tym stylu etnicznego.

Aby korzystać z różnych materiałów w sposób tradycyjny Możemy zawiązać końce długości jednej ze stron, aby uzyskać bardziej lub mniej długą spódnicę z rozcięciem na nodze. Można również nosić sarong jako strój, na który należy umieścić sarong wokół ciała (pod pachami) i chwyć końce i zawiązać węzeł z przodu. Inną opcją jest zawiązać pareo z tyłu szyi. W galerii można zobaczyć jak Wearable. Innym sposobem jest najprostszym dźwigający krzyż bezpośrednio do końców pareo szyi, można owinąć końce osiągnąć elegancki warkocz. Alternatywnie można rozpowszechniać przód dopasowanie ciała, załączając narożniki z tyłu głowy, a podanie pasujący pod nogi, a potem wiążąc miednicę, wynik jest mono lub spodnie plaża.

Istnieje sarongs, które są już ukształtowane spódnicę lub spodnie, więc już dokonały drogę. Istnieje wiele sposobów, aby nosić sarong i nawet ręcznik mogą być stosowane w tych przypadkach jest lepiej wziąć obu. Jednym ze sposobów, a drugi ręcznik, aby go nosić. Przy zakupie sarong wybierać większe modele, dzięki czemu można uzyskać stworzyć wiele sposobów. Jeśli parowanie jest krótki, wybrać model z frędzlami, więc można przyjąć za krótkiej spódnicy.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − 87 =


Content Eruptions cutanees vih Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron Perdite di liquido maleodorante ombelico