Naif moda: Naiwny styl jest odnawiana

Możemy zdefiniować styl Naif jako niewinnych, blade, jasnych kolorach, gdzie haftów, koronek i kontrasty słabo zdefiniowane, są niekwestionowanymi bohaterami. Trend, który z pewnością powoduje zamieszanie w stylu street. Dziś w EllaHoy, możemy powiedzieć o Naif moda: Naiwny styl jest odnawiana, więc wiesz, jak zrobić większość tego sezonu.

Naif moda

Naif pochodzi od francuskiego słowa „naiwne”, którego znaczenie jest &8220; naiwne&# 8221;. Ten styl pochodzi z nurtu artystycznego, w którym kolory mieszały się swobodnie, kontrast wyblakłe i naiwność i spontaniczność pojawił.

kobiecość i niewinność Są to jego znak rozpoznawczy, pozostawiając miejsce dla zmysłowość i śmiałość nieco nieśmiała. Pojawienie czystej słodyczy stworzyć wygląda w różowy jest jego wielkim sprzymierzeńcem.

Styl naif charakteryzuje głównie poprzez prowadzenie Odzież z koronką, subtelne folie, romantyczne bluzki bawełniane sukienki cięcia w jasnych kolorach i oznaczony opaski i skarpetki. styl vintage sugeruje, buty Oxford są korzystne i satyna reinvents się po raz kolejny.

Naiwny styl jest odnawiana

Spójrz biały strój zaokrąglony kołnierzyk z subtelnym midi tnącej szczegóły koronki, uzupełnione o prostych sandałach liny w odcieniach brązu. Lub w stylizacji Razem jasnoróżowe, Sweter z plisami na górze, aby utworzyć głośności i kapcie sportowy biały. prostota niewinność miesza się z równych części, aby dać życie wygląda jak te.

fryzura w naiwnym stylu odgrywa również ważną rolę. Dede uzyskać wygląd trochę ułożone, z powietrzem naturalny i przypadkowy. Gładka i bez większego ozdobą niech wygląd wszystkie oczy podjęcia. makijaż również od bycia podstawowy a mniej ładowane lepiej. Fundacja, korektor, różowe dźwięki i dotyk różu, będzie więcej niż wystarczająco, aby dobić stylizacji.

Źródło: Instagram @pamelametzgalan

Ale ton pozostaje w różowe i jasnych kolorach, naiwny styl idzie o krok dalej i daje dość śmiały krok. Stylizacja z sukni granatowy planety wzorzyste pończochy coś gruby, ale nie dość, jasny różowy torebka i okulary z rocznika zaokrąglone. Wszystko bez zaniedbywania dżinsy kimono z ukłonem japońskiej estetyki.

Styl nieco I aniñado ale bardzo wyrafinowany gdzie minispódniczki stać się istotnym, sukienki są mili baby doll, z szyjkami dziecięcych, gdzie lot odzieży zwiększa to halogen dziecko niewinny. Torby są małe, skóra lub prostokątny kształt, kapelusze zapewnić punkt retro i plisowany białe skarpetki podkreślić, że czystość. Wszelkie inne szczegóły, które dodają do wyglądu powinny być w blado tonu, i pamiętając styl tancerka.

W skrócie, styl dla słodkie i zalotny kobieta który chce transmitować romantyczny i prosty powietrze. A ty? Już zostałeś uwieść stylu naiwnego?

Możesz być także zainteresowany: Maxiblusas: Korzystanie z długim rękawem w stylu [zdjęcia] i metalu Buty: Jak połączyć dzień i noc [ZDJĘCIA]


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 7 =


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة عيون منتفخة