Blake Lively posiada drugą ciążę z tymi wspaniały wygląd

Blake Lively posiada drugą ciążę z tymi wspaniały wygląd. Blake Lively i Ryan Reynolds spodziewają się drugiego dziecka. Aktorka który zasłynął dzięki serii Gossip Girl i obecnie pozostaje wyznacznikiem stylu. Highlights zwłaszcza czerwony dywan wygląd lub święto, czyli uroczyste stroje. Guz dziecko nie jest zbyt widoczny, ale wygląda dziwny Blake i inny strój macierzyński. Odkryj najlepsze spojrzenia Blake Lively Macierzyństwo!

Spójrz w czerni i bieli

W jednym ze swoich ostatnich występów publicznych, aktorka Zastosowano sukienka bez ramiączek z czarnym skórzanym gorsetem i błyszczące ukochaną dekoltu. Noszenie długa spódnica midi z kilku warstw białego tiulu, które dają dużo objętości i 3D haftowane kwiaty w czarnych skórzanych Carolina Herrera. Do góry stylizacji niesie minimalny sandały, czarny manicure i kolczyki przycisk dzwonka.

Blake Lively w lewo każdy oniemiał na czerwonym dywanie w Cannes 2016 z sukienki maxi w turkusowym. Jest to sukienka szyfonowa z asymetrycznym dekoltem, kilka draperii, długi ogon, z przodu iz wyszytym cekinami Versace szczeliny. Sukienka pasuje jak ulał i delikatnie zaznacza swoją rozpoczynającego brzuch.

Sukienka z brokatem

Kto mówi, co błyszczy nie jest w ciąży? Słynna aktorka odważyła sukienka syrena cięte w nagiej kolorze z cekinami i blasku Atelier Versace. Suknia jest styl lencero i noszenie bardzo sexy projektowania przejrzystych paski. Ponadto zaznaczył swoją piękną brzuszek ciężarnej.

czerwona małpa

Małpy są ogólny trend, a Blake jest zawsze modna. Do prezentacji filmu, aktorka zdecydowała się na wykorzystanie małpy czerwone pasję, z szerokiej nodze, bardzo cienkich ramiączkach, dekolt w serek, bok pętli i szczegółowo tkaniny asymetrycznie na spodniach. Prosta stylistyka, ale super pochlebne.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 4


Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة