Punk moda: Porady dla doskonały wygląd [ZDJĘCIA]

Punk moda: Wskazówki dla doskonałego wyglądu. Wiedzą, jak się ubrać w stylu punk może być jedną z głównych trosk każdej ofiary mody, a teraz, obchodzi swoje 40-lecie. Od końca lat 70-tych, to subkultura zrewolucjonizowała świat muzyki, kostiumów, mody, kina&# 8230; Faktycznie, styl punk nigdy nie zniknął i tak często najlepsze marki odzieżowe i projektanci reinterpretacji.

Historia stylu punk

Subkultura punk rozsianych po całym świecie od lat 70. Wcześniej w tym dekadę punk rock muzyka sprawia, że ​​jego pojawienie się w Stanach Zjednoczonych, szczególnie w Detroit i Nowym Jorku, ale to jest 1976, gdy punk sięga na całym świecie, dzięki zespoły takie jak Sex Pistols, Ramones, The Clash i martwych chłopców. Jednym z inicjatorów stylu punk był projektant mody Vivienne Westwood, żona przyszłego kierownika Sex Pistols, Malcolm McLaren. Zarówno opracowali buntowniczy i ekstrawagancki wygląd zespołu, a następnie sprzedawane w słynnym sklepie Let It Rock.

Moda punk Charakteryzuje pierwotnie przez odrzucenie ustalonych kanonów mody świata. Spadkobierca moda z lat 70., styl punk niszczy styl burżuazyjnej. Jeansy z połamanymi, koszule stemplowane i anarchistycznych pism lub buty dr.Martens&# 8230; stają się istotne elementy estetyki punkowej. Nie zapominając łańcuchy, kolczyki, unmissable&# 8230; Skórzane kurtki szybko stać się punktem odniesienia punk, chociaż ten rodzaj kurtki kontynuują dzisiaj.

styl punk może być idealnie dostosowane Nasze obecne wygląd. Na przykład parę czarnych spodenkach lub jeansów połączeniu z czarnymi pończochy i butów. Dodaj czarną skórzaną kurtkę z klamrami metalu i odchodzą. Innym klasycznym stylu punk jest tartan wzór. Łączy on w sobie spódnicę w szkocką kratę z czarnym górze i gotowe. Jeśli podoba Ci się najbardziej męski styl, można również postawić na koszule flanelowe spodnie z czarnym obrazów połączonych. Kolejny bardzo fajny punk wygląd jest połączenie czarnego tiulu spódnica z wysokich butach, jak widzieliśmy w kolekcji Alexandra Wanga i Alexandra McQueena. Jako alternatywę do skórzanych kurtkach można użyć parka w stylu wojskowym

akcesoria punk

W dziedzinie obuwia pozostają buty Dr. Martens typ trendu. adidasy Mają one poczesne miejsce w punkowej mody, szczególnie modele Converse All Star. Pnączy są idealne do łączenia z rajstopy, krótkie spódnice i sukienki, a buty są lepsze z bardziej agresywnym wyglądem. W wielu przypadkach można dodać pinezki lub agrafki, aby nadać mu bardziej uderzające akcent do buta. Jeśli chodzi o kolczyki i naszyjniki duże modele są wykonywane, a korzystnie z ostrymi kształtami.

Makijaż w stylu punk

Makijaż i fryzura są istotne dla wyglądu punk. Wykorzystuje czarny ołówek liniowej oczu i tusz do rzęs i usta czerwone. Inną opcją jest odcienie makijażu niebiesko-szare oczy, które przychodzi do pokryć całą bazę brwi i usta mogą postawić na bardzo różne kolory jak fioletowy lub niebieski kobalt. Jeśli chodzi o włosy, można zlać tymczasowe barwniki w jasnych kolorach, takich jak hot pink i magenta. Fryzury musi mieć pewną objętość i można nawet ośmielają z grzebieniem.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 31 = 36


Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo