Rękodzieło z kwiatów na Dzień Matki wykonane przez dzieci

Jeśli szukasz oryginalny i specjalny prezent, Wystarczy pomyśleć o czymś wykonany własnymi rękami. rękodzieła już mamy wybór, by być twórcze i pomysłowe, a może być idealnym rozwiązaniem, jeśli szukasz prezentu do Dzień Matki. Jak na temat tworzenia własnych dostawa kwiatów. Zadanie zabawy, które możemy również obejmować mniejsze, którymi będzie chciał dać indywidualne podejście do prezentu dla kogoś jako szczególny jako mama.

Aby przygotować piękne kwiaty możemy korzystać z niektórych materiały tak proste, jak łatwo znaleźć i obsłudze. Zobaczmy poniżej niektóre pomysły na kwiaty, Ponadto, jeśli potrzebujesz więcej inspiracji po prostu trzeba mieć oko na galerii, w której wybraliśmy zabawnych i oryginalnych pomysłów w kształcie kwiatów.

papierowe kwiaty

Do tych prostych kwiatów musimy krepa papieru w różnych kolorach, Szpikulec laski, nożyczek i kleju. Najpierw robimy kulkę papieru i trzymać do końca kija. Dla lepszego mocowania, owinąć wspólną powierzchnię papierem o tym samym kolorze. Następnie wykonujemy kilka warstw papieru z innym kolorem i cięte płatki kwiatów z nożyczkami. Niech nakładania kleju na piłkę i uderzanie róż, aby zakończyć rundę. Na powierzchni kija, kij zielony papier do podjęcia łodygi kwiatowej. Otwieramy płatków papieru i liście kwiatów.

Filcowe kwiaty i przyciski

Innym bardzo uniwersalny materiał odczuwalne. Łatwe do pracy, możemy go znaleźć w wielu kolorach. Dla niektórych oryginalnych kwiatów musimy czuł używane przyciski, papier, pałki szpikulec, klej, pędzel, farby i nożyczki. W wazonie, plastikowej butelki recyklingu.

Z filcu o różnych kolorach kwiatów możemy rysunek, a następnie tniemy. W centrum, wklej przyciski. Po dokonaniu kwiaty, pastę na końcu kija szpikulec. Ze wszystkich kwiatów, aby umieścić je w wazonie, wyciąć plastikową butelkę i używane plasteliny, aby wypełnić bazę i kwiaty są zabezpieczone. Możemy pokryć butelki z kolorowego papieru lub pomalować go za pomocą szczotki. Kiedy już złożyli kwiaty, napełnić zielonej krepy papieru. I gotowe oryginalny bukiet.

Możesz być także zainteresowany: Rękodzieło na Dzień Eva i Rzemiosł Matki dla przedszkolaków gumy Dzień Matki.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 11 = 19


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron