Zagadka matematyczna, która szaleje na portalach społecznościowych

Waż z tym matematyka puzzle który szaleje na portalach społecznościowych? Bo jeśli uczynić je zrobić, można czuć się bardzo zadowoleni, ponieważ istnieje wielu ludzi, którzy nie mogą się z nim. Sposób jest bardzo prosty: problem przedstawia cztery równania a ten ostatni nie ma odpowiedzi. Widzimy trzy różne kwiaty na pierwszy rzut oka. Stamtąd trzeba być w stanie osiągnąć sumę. Każdy kwiat jest liczbą tak zostawić rachunków. Czy odważy się zakwestionować?

Występy mogą być mylące, a użytkownicy Facebook rozbić głowę z powodu nowej zagadki matematycznej, który jest bardziej skomplikowana niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Spróbuj, a zobaczysz, że jeśli nie możesz pokonać go, damy Ci kilka wskazówek, aby dowiedzieć się. Z pewnością jest to dobre ćwiczenie pamięci lub gdy trzeba podróżować i nie wiem jak zabić godziny.

Może być rozwiązane z poprzednich utworów? Jasne. Wiesz już, co jest wynikiem? Przyjdź dajemy niemal rozwiązanie. Każdy z czerwonymi kwiatami miałoby to 20 (Ponieważ trzy z nich na kwotę 60). Jeśli jedna czerwona i dwie niebieskie równa 30, niebieski byłby wart 5. Teraz możesz iść sama, a jeśli dziecko prosi o pomoc, jeśli masz, bo to jest bardziej skuteczne niż skoroszycie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

62 − 53 =


Bol owulacyjny pid Content Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة