Atresserie: nowy kanał Antena 3 serie jedynie [Video]

Fani serii mogą mieć szczęście. jako antena 3 To stworzyło kanał tylko dla serieadictos. To się nazywa Atresserie i być sama z hiszpańskim fikcji, choć nie będzie jakiś międzynarodowy. „Nowy kanał Atresmedia świecie serii jest traktowane bardzo poważnie” to hasło wybrane, które wykazały również logo. W ten sposób można zobaczyć morze z tworzywa sztucznego, Velvet lub podejrzenia, serii, które teraz są kolejnym, a nawet odzyskać stary. Podoba mi się pomysł?

Jednym z najbardziej udanych kanałów w naziemnej telewizji cyfrowej jest Fabryka Fiction (FDF), która należy do Mediaset, Dobrze, grupa chce im Atresmedia konkurencja i że stworzył Atresserie, który od teraz będzie zobaczyć wszystkie serie, które zostały wyemitowane przez Antena 3 i Lasexta, zdecydowana większość hiszpański, ale nie będzie jakiś międzynarodowy flair.

Atresmedia konfigurowania to nowy cykl tematyczny kanał, ale także wyjątkowy film, który zostanie dodany do innych sieci w grupie, Antena 3, Lasexta (Ogólne), Neox, który ma swoje nagrody (młody zespół z dziećmi w Neox Kidz) Nova (Kobieta) i mega (Mężczyzn).

Będą kolejne kanały

Atresmedia upublicznione zapowiedź swojego nowego zakładu TDT Ostatnia noc w czasie emisji serialu Morze z tworzywa sztucznego, jeden z najnowszych fikcji postawi dom. Atresmedia wzdłuż kanału, przybędzie drugi Dwa nowe kanały plus DTT HD (jeden produkowane przez Mediaset, którego treść jest nieznana i TV Real Madrid). Także trzy kanały osiągnąć więcej niż standardowej rozdzielczości.

Więc musimy być bardzo uważni do wiadomości, że wyjdzie dostrajać telewizora Tak, znowu, aby zobaczyć ten kanał, który zapowiada się bardzo zabawne.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 2


Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة