Gay Pride: najbardziej wpływowych osobistości tej chwili [ZDJĘCIA]

W ten weekend przypada Międzynarodowy Gay Pride Day, dziennie, aby uznać, że mimo statusu seksualnego każdego są równe. Ważnym sposobem na normalność to, że gwiazdy z ukrycia i uznać, że są one homosexualey bez wstydu lub wybieg. Oto kilka gejów i lesbijek, którzy są również rozpoznawane i wpływowych ludzi, zarówno Hiszpania jak w pozostałej części świata.

Pride Parade znany również jako Gay Pride Day Gay Pride lub po prostu cykl imprez każdego roku świętować grupy LGBT publicznie wzywając do tolerancji i równości gejów, lesbijek, biseksualistów i transseksualistów.

Prezes Izby Karnej Audiencia Nacional Fernando Grande Marlaska jest gejem. Jeden z najbardziej wpływowych ludzi w Hiszpanii, który nie dbał wyjdzie. Ludzie świata biznesu jako Kike Sarasola, Jesús Encinar Francisco Polo, założyciel Change.org Juan Pedro Tudela, znany przedsiębiorca w sektorze turystycznym, lub Marta Fernandez Herráiz.

Oczywiście istnieje wiele w kulturze jako Alejandro Amenábar, Pedro Almodóvar, lub Beatriz Sanchís, Elena Anaya, Fernando Tejero Asier Etxeandía lub Nacho Canut. pisarze tacy jak Álvaro Pombo Eduardo Mendicutti lub Luis Antonio de Villena, projektanci Felipe Varela, Modesto Lomba lub Lorenzo Caprile. tancerz Nacho Duato lub język akademicki Francisco Nieva.

TV, palma

Ale wpływowy gej raj jest w telewizji o nazwach takich jak Jorge Javier Vázquez, jeden z najbardziej poczytnych pisarzy, Jesús Vázquez, Chelo Garcia Cortes, Hilario Pino i Jordi González.

Ta lista sektorów ee imiona bardzo brakuje znaczenie, zwłaszcza wśród lesbijek armarizadas lub dziedzinie sportu, w szczególności piłki nożnej. To będzie w przyszłym roku, kiedy jeden odważy się wyjść?

LgtB: Znani gay pride

Wiele gwiazd dołączyli dzień, a raczej tydzień dumy gejowskiej. A najlepszym sposobem na to jest odważne i zabawne zdjęcia umieszczanie na portalach społecznościowych. Tutaj zostawiamy wam kilka przykładów.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 3 =


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron