Modele krzywego: Najsłynniejsze [zdjęcia]

modele curvys są one modne. Te kobiety, które sprawiają, że czujemy się bardziej ludzkie reszty, ponieważ dowodzą, że nie trzeba mieć 90-60-90 lub ważyć 50 kilo dla kobiety 10. Wręcz przeciwnie. Pokazują one dużo bardziej naturalnie ze swoim ciałem. Obecnie są one wysoko cenione, a niektóre, jak Tess Holliday, Nadia i Tara Lynn Aboulhosn Są one najbardziej sławny a oni już zagrał covery najbardziej prestiżowych magazynów na świecie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej imienia, po prostu trzeba czytać dalej.

Na przykład rozmiar modelu Tess Holliday mierzy 1,65 m wzrostu i nosi rozmiar XXL na ubrania. Nie wahał się pozować nago do walki przeciwko standardów urody. Tess podzielił film na 8 marca, słynnego Dnia Kobiet, gromadząc ponad 200.000 egzemplarzy. „Confessional jest sprzeczne zdjęć reklamowych, gdyż atakuje uprzedmiotowienie kobiet za pomocą empatii”.

Mając 20 lat i rozmiarze 46 ona wzrosła do sławy za bycie częścią modeli Ann Summers, firmy angielskich ubrania po zadeklarowane przez sondażu jako najseksowniejszą twarzy w Wielkiej Brytanii. Nie wahał się zmierzyć tych, którzy uważają, że te modele są apologią otyłości.

Tara Lynn.

Stało się obraz Couchel, specjalizujący się w rozmiarach od 48 do 60. podpisu uderzające piękno i jej niebieskie oczy.

Iskra Lawrence

Jest uważany za jeden z najważniejszych modeli Curvy nasze czasy, a jego popularność wzrosła w ostatnich tygodniach Dzięki swojemu zwłaszcza piękno. Dlatego Anglicy chcieli świętować z fanami z 3,4 mln wyznawców na Instagram z sexy taniec.

Julie Henderson

Ona jest dowodem, że bez słynnego 90-60-90 może również odnieść sukces, a także zrywa z banał, że modele są głupie. Po ukończeniu w marketingu z University of Notre Dame i podejmowania swoje pierwsze kroki jako aktorka w Broadway, Henderson dostał prosto w świecie mody, gdzie pracował dla takich marek jak L'Oreal czy H&M. Innym podobnym przykładem jest Hunter McGrady.

Fluvia Lacerda

Jego łacińskie korzenie i niezaprzeczalny urok pomogły mu zarobić pseudonim 'Gisele Bündchen XL'. Brazylia pracował dla marek dużych rozmiarach z całego świata, oprócz okładce Vogue Italia or Bust Magazine w 2012 i 2013 odpowiednio.

ashle Alexiss

Model ten stał się ostatnio wirusowy. Ona podróżuje po całym świecie ze swojej własnej linii odzieżowej, własnej kampanii na raka piersi. Twoje zdjęcia na plaży są przedmiotem zazdrości.

Co sądzisz te dziewczyny? Prawda, że ​​czujemy się bardziej ludzki resztę. Cieszymy się, że ludzie za dezorganizację, ponieważ czujemy się zadowoleni z organami mamy. Udało im marki i produkowane w rozmiarze XXL. Jaki jest Twój ulubiony? Chcesz być modelką krzywego?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − = 60


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi إيجابيات الصورة