Isasaweis chrzci swoje pierwsze dziecko, Matthew

Isasaweis chrzci swoje pierwsze dziecko, Matthew. Isabel Llano, lepiej znana w świecie internetu i telewizji jako Isasaweis, niedawno nazwany jego pierworodny w ukochanej ojczyźnie, Asturia. ceremonia było rodzina i bardzo intymne. Kościół San Julian de Somio, znajduje się w Gijón, gdzie odbyła się uroczystość religijna, cała rodzina przeniosła się do Restauracja tabeli, kilka kilometrów od Asturii miasto. Tam podzielił matka, Ojciec Rodrigo Álvarez, dziadkowie, wraz z najbliżsi krewni, wielki wieczór.

Matthew, najstarszy syn Isabel Llano i Rodrigo Alvarez został ochrzczony w Gijón z nieco ponad sześć miesięcy. Ceremonia była prosta, z udziałem najbliższej rodziny i lunch To odbyło się w restauracji niedaleko willi.

Isasaweis stał się cały ekspertem i doradcą w kuchni i urody ponieważ wydał swój pierwszy Home video w Internecie. Jego sukces nie przestał rosnąć. Wiadomym jest, aby wszyscy sieci społeczne, Zagrał we własnym telewizja i nawet on ma książkę. Jest to Praktyczny przewodnik po poradę dla tych, którzy nie mają dostępu do sieć sieci.

blogger On również ma swoje doświadczenie jako matka aby dać nam kilka wskazówek na temat laktacja w jego witryna internetowa, isasaweis.com, który pokazuje nam łącznik zwłaszcza dla karmienie piersią i sacaleches ona korzysta. Bez wątpienia Rodrigo Mateo i nie mogę narzekać Isabel, to cała obsada Madraza.

inny mama vip który niedawno również nazwany jego córka Alejandra, była Chayo Mohedano. Uroczystość odbyła się w sąsiedztwie łaciński w Madryt i mogli zobaczyć wiele znanych twarzy.

To był rok chrztów dzieci gwiazd i rodzin królewskich, jak chrzest bliźniaczych synów księcia Danii.

W przypadku hiszpańskich gwiazd, najbardziej ciekawi 2011 był chrzciny córki David Bisbal i Elena Tablada zeszłej wiosny. mały ona Został ochrzczony w Miami z jego drużbowie wyjątek, Alejandro Sanz i Raquel Pereda, na pokładzie statku.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − = 13