Gwiazdy i Plastic Surgery: Przed i po słynnych pracuje [ZDJĘCIA]

Przed i po gwiazdy z chirurgii plastycznej. Jeśli spojrzymy na zdjęciach międzynarodowych gwiazd kilka lat temu, możemy powiedzieć, że zdecydowana większość przeszła jakiś retusz chirurgia estetyczna, i chociaż zazwyczaj słynna zmiana Twój nos lub w klatce piersiowej, jak wiele z nich zdecydował się na zmianę radykalnie ich wygląd, coś, co ma wpływ na ich wiek. Pokażemy w przed i po wielu gwiazd eksploatowane, aby ci świadomi takiej radykalnej zmiany, które dały niektóre z nich, podczas gdy inne wydają się być zrobione pakt z diabłem.

Obecnie Chirurgia plastyczna To jest na porządku dziennym, a wśród gwiazd na całym świecie nie ma praktycznie żadnego, który nie został poddany okazjonalne leczenie, od prostych botox wstrzykiwań do liposukcji lub powiększania piersi.

Ale najbardziej zaskakujące jest to, że niektóre celebryci oscylują taśmy pomiędzy 25 30, Oni już się rozpoczęły wejść na salę operacyjną, aby odświeżyć, zwykle nos, jedna z części ciała, którego forma wydaje się nie przekonać większość.

Jeśli chodzi o powiększania piersi wyróżnić aktorkę Zeta-Jones, że powyżej zostało ustalone, aby pokazać światu w całej okazałości, jak Mariah Carey, ponownie Kim Kardashian i Halle Berry, obecnie w ciąży Olivier Martínez, z której ogłosił swoje zaangażowanie w ubiegłym roku.

Ale są też inne gwiazdy, do których te interwencje wydają im cinch, ponieważ one retuszowane praktycznie całe ciało jako piosenkarka Cher, Madonna, projektant Donatella Versace lub aktorka Nicole Kidman, inny może pomyśleć dwa razy, zwłaszcza przed mającą Liposukcja tak przesadzone.

Według tych, którzy już przeszły operację okazji i wynik był zadowalający, wydaje się, że chirurgii plastycznej To jak narkotyk i angażuje, powodując ciebie każdego dnia jakiś nowy retuszu, aby na sali operacyjnej dzieje i dlaczego tak jest niebezpieczny że dziewczęta w wieku początek z tych praktyk tak wcześnie; w ciągu kilku lat Widzimy wynik.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 85


Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer