Światowy Dzień Łuszczyca: Sławy, którzy cierpią

łuszczyca Jest to choroba, która, zgodnie z danymi, cierpi 2% populacji że odsetek wśród wielu kobiety. choroba autoimmunologiczne, genetyczne i nie zaraźliwe dla których coraz częściej mają więcej leków blokujących zarówno do poprawy warunków życia i zdrowia pacjentów podczas ataków. A między tym 2% są bardzo znanych osób, takich jak Kim Kardashian, który nigdy nie ukrywał, że jest on od wielu lat walczy przeciwko nim

W dniu 29 października Światowy Dzień Łuszczyca jest wspominany dzisiaj przypominamy innych gwiazd, które przechodzą przez nią. Łuszczyca jest chorobą trudne. Nie tylko na fizyczne pozostawia blizn, ale także dlatego, że pacjenci często cierpią Efekty psychologiczne strach przed odrzuceniem lub utraty poczucia własnej wartości. Przypadki celebrytów, którzy mieli odwagę do rozpoznania tej choroby są przykładem, w jaki sposób zdrowy styl życia, nie skrępowany, dobre diagnoza i leki i lepsza samoocena są klucze do konfrontacji i przezwyciężyć łuszczycy.

Z 12 olimpijskich medali na jego nazwisko, ostrzegł, że to pływak Nigdy nie stwierdzono trudności w godzeniu jego choroba i sport, również zauważyć, że pływanie pomógł kontrolować łuszczycę.

LeAnn Rimes

Jest to młoda aktorka i piosenkarka, która zaledwie dwa lata i cierpi na tę chorobę. Po 6 latach ataki były tak silne, że zwiększył się do 80% jego ciała pokryte urazów. Jednak LeAnn dostał poprawy i kontrolować swoją chorobę Dzięki zdrowej diety i odpowiedniego odpowiedniego leku.

CariDee English

to model amerykański Wykazano, że wielkie ciało, aby pokazać i go skąpo ubrane do bramy nie jest niezgodna z cierpiących na tę chorobę.

Stacey Londyn

Jako dziecko, to konsultant mody i prezenter telewizyjny cierpiał na łuszczycę. Ze względu na ich doświadczenie, dorosłych objął rzecznik Narodowej Fundacji łuszczycy. Wyróżnia się charakterystycznym, która ma naturalny szary włosach, ponieważ w wieku jedenastu taśmy.

Jak widać, są przykładami tych, którzy odważą się kontynuować walkę. I wiemy, że to drag, ale to środki zapobiegawcze, takie jak palenie nie może prowadzić zupełnie normalne życie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 − 35 =


Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo