Anastacia, nierozpoznawalne po przejściu operacji [ZDJĘCIA]

Anastacia stał się ostatni ofiarą chirurgii. Jeśli zamkniesz oczy i wyobrazić sobie, będzie miał niewiele lub nic wspólnego z ich aktualnym statusem. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie opublikujemy w celu sprawdzenia, że ​​wielki cantanti to poszło trochę majsterkowania. Wszyscy byli zdumieni, aby zobaczyć nową twarz, że artysta zajrzał Padwa. Mam nadzieję, że może on odzyskać, ponieważ będzie to inaczej się nie udać.

Co się stało z Anastacia? To wszyscy pytanie, kiedy widzą nowy wygląd piosenkarza. A jej przejście przez zabiegu spowodowała nie wygląda na to. W ten weekend w Padwie sobie to, co wydaje się być nowa twarz. Będziemy musieli sprawdzić, czy został on był nadmiar botox lub był w złym momencie, kiedy zrobił zdjęcie, co jest oczywiste jest to, że nie wydaje się, zwłaszcza w usta.

Na szczęście, choć brzmi to źle, piosenkarka jest dobrą wiadomością dla tych rzeczy, a nie przez ich choroby. I to, że przez dekadę nadal walczą przed rakiem. Dwa lata temu, Zaskoczył wszystkich jego zwolenników z oświadczeniem, w którym, z żalem ogłosił, że został on zobowiązany do anulowania wszystkich zobowiązań zawodowych poza jej europejskiej trasy z powodu znowu zachorowania na raka piersi.

Będziemy bardzo uprzejmy dla rozwijającej się piosenkarka, od drwin i śmiechu w sieciach społecznościowych Oni już zaczęły krążyć. W galerii można zobaczyć, jak to było przed i po operacji Anastacia.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 21 = 28


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi إيجابيات الصورة