Ruben Gonzalez, MYHYV wygrać Mr. Universe 2015 [zdjęcia]

23 lat, native z Wyspy Kanaryjskie i pozazdroszczenia fizyczny. Istnieją trzy cechy, które można zdefiniować nowy Mister Universe 2015. kariera Rubén González, Gran Canaria, po prostu zdjąć. Choć wiele już wiedzą ich drogę poprzez program Mujeres Y Hombres Y odwrót (MYHYV), który próbował podbić Aguasantas. Dziewczyny, bardzo ostrożny, ponieważ jesteś osobą samotną! Sprawdź zdjęcia, ponieważ w tym miesiącu temperatura wzrośnie o kilka stopni.

Mister Universe 2015 mówi po hiszpańsku. Czyni to przez Rubén González, młodego mężczyzny Gran Canaria, prawda nie ma jednej pasty. Jest przystojny, ma wielką musculado ciała, To miłe, uśmiech 10, lubi piłkę nożną i jest Real Madryt, i ponad ... jesteś singlem. Czy można chcieć więcej? Daj nam znać trochę więcej, bo nawet ma swoją przeszłość w telewizji.

Kanarek w 23 lat jego 1.91cm Wysokość wygrał konkurs piękności wśród 40 skarżących w certament comptían dzięki swojej imponującej tułowia po paradował w kostium kąpielowy, strój i kostium. I nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę tę roślinę student prawa. Ruben próbował szczęścia w tym programie. Próbował zdobyć serca ówczesnego tronista Aguasantas Vilches.

Aguasantas, ale opuścił program, nie ostatecznie zamknął romans z których dziś można pochwalić się najprzystojniejszym mężczyzną na świecie. „Prawda nie jest jeszcze w to uwierzyć. Jest to bardzo ważne dla mnie, bo wiem, że moja kariera będzie decydujący i zaznacza, że ​​przed i po. Wszystko działo się bardzo szybko, a ja zaczynam się asymilować. Zobaczymy, co się dzieje „, mówi przystojny El Mundo.

Rubén González Mister Universe 2015, tytuł, który w ubiegłym roku walczyć naszą aktualną Mister Hiszpania Alejandro Nieto. Teraz możemy prosić o przysługę, powiedz nam, kim jesteś jak większość z nich. opinie dozwolone.

Drugi tytuł dla Hiszpanii

Już po raz drugi hiszpański podbój konkurs najprzystojniejszym mężczyzną na świecie kilka lat temu dostał Rubén López, które widzieliśmy w ostatnim wydaniu ocalałych. Z pewnością kariera Rubena daje dużo mówić. A my tak szczęśliwy, aby usłyszeć od niego.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 + = 43


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Madre frasi Massagem na próstata como fazer