Gwiazdy niepełnosprawne: Najbardziej skuteczne [zdjęcia]

Dziś oddajemy hołd ludziom, którzy rozkładają ściany. Czy sławny, że są świadomi, że umysł jest potężny, którzy mieli jakiś fizyczny brak, a dzięki ich wysiłkom mogła przezwyciężyć swój talent. Każda osobowość tej liście ma niezwykła pojemność i podziwu. są sławny że pomimo jego inwalidztwo Udało im się osiągnąć wysoką pozycję w swojej dziedzinie. Kto z tych osobistości byś lubił wiedzieć?

Wzywamy osoby niepełnosprawne, ale ich codzienne życie jest wykazanie, że są one bardziej wykwalifikowany niż ktokolwiek inny. Dzisiaj przynoszą państwu lista gwiazd, które ponieśli niepełnosprawności to nie przeszkodziło im dotarcie na szczyt swojej profesji. Doskonałym przykładem do naśladowania.

Stephen William Hawking

Fizyk, kosmolog i naukowiec w Wielkiej Brytanii jest jednym z Największe umysły świata. On jest obecny posiadacz Lucasian Katedry Matematyki (Lucasian katedrę matematyki) z Uniwersytetu w Cambridge oraz członkiem Royal Society of London.

Jego życie było naznaczone cierpieniem fizycznym, który rozpoczął się paraliż dziecięcy Zaraził się w 1913 roku i nadal z różnych chorób, urazów, wypadków i operacji. Pierwszy choroba pozostawia trwałe sequel: znacznie cieńsze niż w lewo, mimo, że prawa noga stała się punktem odniesienia dla feminizmu.

Stevie Wonder

Urodzony pod nazwą Steveland Morris w Saginaw w stanie Michigan, w 1950 roku, Wonder wejdzie w piątej dekadzie jako jeden z najbardziej płodnych artystów historia muzyki, z 35 albumów wydanych w USA &# 8211; 28 duże badania opublikowane &# 8211; ze sprzedażą przekraczającą 72 milionów egzemplarzy. A wszystko to mimo że ślepa. To nie jest jedynym znanym ślepiec, który osiągnął sukces.

Nick Vujicic

kaznodzieja chrześcijański, mówca motywacyjny i dyrektor Życia Bez kończyn, organizacja dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Jego życie było pełne trudów, ponieważ urodził się z agenezja składające się z tri-Amelia charakteryzującej się brak trzech końcówek, Ramiona i prawym dolnym rogu.

Ludwig van Beethoven

Niemiecki kompozytor. Urodził się w rodzinie pochodzenia flamandzkiego, jego kariera jako wykonawca został nagle przerwany wskutek głuchoty nie przeszkadza mu być jednym z największych muzyków w historii o wielkiej wrażliwości, o czym świadczy ten list, który pisał.

Pablo Pineda

A młody człowiek zespół Downa, Wygrał Srebrna Muszla dla najlepszego aktora w San Sebastian za pracę nad I też historia miłosna, w której dzielił scenę z Lola Dueñas, Goya Award za ten występ. Projektant z tej samej choroby stała się bardzo znana.

Co sądzisz te przypadki? Z pewnością to przykłady poprawy, które musiałyby być bardzo obecny w naszym życiu, nie sądzisz?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − = 82


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة عيون منتفخة