Pozować do zdjęcia szalejącej sieci społecznych: „Tighbrow” od słynnego

Modę zmienić. Jeśli dopiero za kilka miesięcy, co uczynił było stworzenie autoportretów, teraz trzeba zmienić procesor i pomyśleć o zrobieniu Tighbrow. Co co to jest? Na nowy sposób na najbardziej znany układ zrobić zdjęcia i przesłać je na portalach społecznościowych. Ten nowy trend jest siedzieć, klęczeć ymarcar fałdę w udach niemal do biodra. Siostry Kardashian są prekursorami. Czy podpisać tę modę?

Nie zostały jeszcze odzyskane od Autoportrety mody, które nawiedzają nas, gdziekolwiek idziemy, i musimy myśleć o zmianie naszego sposobu robienia zdjęć. Teraz to, co masz jest tighbrow. Lub co jest tym samym, siedzieć, klęczeć i zrobić przetłoczenie na udach niemal do biodra. Tak samo jak gwiazdy

Khloé Kardashian i przyrodnimi siostrami Kendall i Kylie Jenner w swoich profilach na Instagram, a pokazujący jak pozować do skutku. Więc wziąć pod uwagę.

I wydaje się, że jest chwytliwe, bo Beyoncé Jest to także jedna z gwiazd, które przystąpiły ten nowy ruch wirusowej. I piosenkarka wie dużo zdjęć udzie nawet zrobić ze słynnym photoshopie. blogerzy i to dziewczęta skorzystania z ostatnich dni lata, aby pokazać swoje najlepsze pozy. Obecnie nie ma słynny hiszpański został dodany do tej tendencji, ale na pewno nie zawiedzie. Elsa Pataky, Alba Carrillo lub Paula Echevarría Mogły być kandydatami. Nie sądzisz?

Po tighbrow, Jaki będzie następny trend Instagram? Boimy się.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 7 =


Danacol laxatif Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo إيجابيات الصورة