Ana de Armas i Marc Clotet: Czekasz swoje pierwsze dziecko?

Ana de Armas i Marc Clotet: Czekasz swoje pierwsze dziecko? Dwaj aktorzy która wyszła zaledwie kilka miesięcy temu może być szczęście. Według dziennika „co mówisz!”, Aktorka Ana de Armas, który stał się popularny za rolę w serialuinternat„To jest w ciąży co będzie pierwsze dziecko małżeństwa zawsze charakteryzuje się według własnego uznania, starał się utrzymać swój związek z dala od blasku prasie brukowej.

W lipcu zeszłego roku, Ana de Armas, 23, oraz marc Clotet, 31, dano „Tak, wiem” na Costa Brava. Dyskretny i tajne ślub którego miodowy mogło być bardziej produktywne, ponieważ zauważa magazyn „Co można powiedzieć!”, aktorka jest w ciąży z pierwszym dzieckiem.

Jednak para ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył wiadomości. Zarówno Ana i Marc są prawdziwe do ich stylu i wolą nie wyśledzi jego życia prywatnego mediom jedynie rozmawiać o pracy. Jednakże, jeśli małżeństwo nie nakazał bocian jest oczywiste, że nie można ukryć na długo ... Czy plotki prawda? Czy pozostaną one w prostych szeptów jak stało się z Elena Furiase, jego partner w serii „El internado”?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − = 64


Danacol laxatif Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo إيجابيات الصورة