Światowy Dzień ELA: Te słynne osoby cierpiące [ZDJĘCIA]

Jeden z 400 osób w Hiszpanii cierpią stwardnienie zanikowe boczne (ALS), choroba zwyrodnieniowa układ nerwowy, które rozpoznaje się każdego roku 900 pacjentów i dotyka obecnie około 3500 osób, gdyż zgłaszane przez Hiszpański Society of Neurology z okazji uroczystości, w środę, Międzynarodowy Dzień choroby. Wiele gwiazd, które mają lub niestety cierpią z powodu tej choroby, a nie z nas.

ELA Jest to trzeci najwyższy schorzeniem neurodegeneracyjnym po częstość demencji i choroby Parkinsona, choroby neuronu ruchowego najczęściej dorosłych. Nieznaną chorobą, ale kilka lat temu stało się bardzo widoczne z wyzwaniem kubeł zimnej wody do gwiazd mody. Pamiętasz?

aktor David Niven, zawsze pamiętać o jego roli w The Pink Panther lub dookoła świata w osiemdziesiąt dni, stracił życie po długiej walce z ALS.

Jeden z najbardziej uznanych współczesnej literaturze był amerykańscy krytycy literaccy Richard Ellmann. Zmarł w 1987 roku po wielu latach walki z chorobą ALS. W tym czasie miał 69 lat.

Fernando Ricksen Jest to holenderski obrońca, który grał z zespołami Fortuna Sittard, AZ Alkmaar, Rangers FC Zenit St. Petersburg i Fortuna Sittard. Wyznał, że był chory na 30 października 2013 roku w holenderskim programie telewizyjnym.

Carlos Gómez Matallana jest dziennikarz sportowy El Confidencial do jego niski, że jest przyjacielem Mono Burgos i Fernando Torres i ma stwardnienie zanikowe boczne (ALS) i liczy na jego stronie internetowej.

ALS jest chorobą, która wymaga &# 8220; duże obciążenie&8221; niepełnosprawność i uzależnienie. W całej tej choroby w krótkim okresie czasu pacjenci spędzają w normalnej sytuacji do całkowitego uzależnienia. Dowiedz się więcej na temat tej choroby, ponieważ nikt nie jest wolny od niego.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 − 77 =


Bol owulacyjny pid Content Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة