Okulary przeciwsłoneczne Wiosna / Lato 2016 słońce: moda sezonu [ZDJĘCIA]

Okulary przeciwsłoneczne Wiosna / Lato 2016: moda sezonu. Okulary przeciwsłoneczne są niezbędne na wiosnę / lato. Do nowego sezonu 2016 jest naprawdę piękne modele. Co do najnowszych propozycji wydaje się jasne, że modele klasyczne udaje, ale jest również pokój dla niespodziewanych modeli charakteryzują kolorów, szczegółów i swojej sylwetki. Poniżej prezentujemy okulary muszą mieć na sezon wiosna / lato 2016.

Zacznijmy najpierw formy okulary, ponieważ jest to pierwszy krok w wyborze parę okularów, które faworyzują nas. Oczywiście, kobiety powariowali i nadal są przez okulary cat eye lub kociego oka, Te okulary dają kotów i zmysłowy wygląd podczas intrygujące. Wśród nowych zbiorów istnieje wiele projektów, które styl, duże i pastelowe kolory Stella McCartney, Brocade Mama w Dolce & Gabbana, dostępny w kolorze turkusowym, czerwonym, różowym i czarnym z akcentami retro nude z nadrukami Dries Van Noten w jasnych kolorach oraz w modzie. Okrągłe okulary są również trendu następny sezon wiosna / lato, te okulary mają swoje korzenie w przeszłości właśnie w latach 70. i są idealne dla bohemy i hipisów wygląd.

Jeśli chcesz wyglądać klasyczne okulary Mogę zaproponować modele Ray-Ban czy Saint Laurent, ale jeśli chcesz przeżyć i odważył się trochę więcej, jesteśmy za okulary Chanel z różowe okulary i szczegóły mikrosfer, a nawet projektuje Miu Miu, okulary pokryte brokatem z przodu, lub duże twory stylu Chloe 70s. A dla tych, którzy chcą coś niezwykłego? Istnieje kilka modeli poza mody sylwetki za produkt kultowy. Tak jest w przypadku nowych okularach Dior, Split Dior, którzy postawić obiektyw projektuje z trzech warstw: złoty lub srebrny na zewnątrz oraz w środku kontrastowym kolorze, takich jak różowy lub niebieski. Z drugiej strony, mamy model Dior rzeczywistym z jasnych, nieoczekiwanych kolorach, takich jak zielone odcienie fluorescencyjne. Wśród najnowszych propozycji również mają pierwszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych zaprojektowanych przez Pinko, wśród których są ramki zaatakowana na froncie, ale także kolorowych octany, w którym fantazje i wzorzyste rozmnażać marka odzieżowa. Dla bardziej śmiały i romantyczne, nadal trendu okulary przeciwsłoneczne klejnot ze szczegółami brokat, cyrkonie, kamieni, kwiatów 3D&# 8230; Zapoznaj się z galerii, aby zobaczyć najlepsze modele okularów na wiosnę / lato 2016.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − = 6


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer