Purificación García wiosna / lato 2016 [ZDJĘCIA]

Purificación García Kolekcja Wiosna / Lato 2016. Purificación García prezentuje swoją nową kolekcję wiosna / lato 2016. Nowa kolekcja przynosi eleganckie, eleganckie i bardzo świeże ubrania. To ubrania dla kobiet poszukujących wyrafinowanych wygląd i neutralny kolor lub żywy. Następnie mamy wszystkie szczegóły nowej kolekcji Purificación García P / V 2016.

Płaszcze i kurtki Są to musi mieć do sezonu wiosennego. Purificación García tworzy projekty zarówno dla sportu i wygląda na odzieży lub iść do pracy. Na przykład, płaszcz len evasé perkalik wykończenie z japońskiego manga, skrzydła w talii i boczne kieszenie i rozłącznego kapturze i metal, dodatkami dostępnych przerywanymi biały lub granatowy; lub gabardyna tkaniny techniczne z rękawami cap i przedniej części, która tworzy efekt warstwy. Iść do pracy w biurze proponujemy proste krótkie kurtki i blezery, jako uporządkowanego blezer w Czerwona bielizna. Na swój wygląd kochamy gotową kurtkę organdy haftowane z kwiatowym wzorem w-białego koloru oraz płaszcz kimonowym wykonane wątkowej guipur połączeniu niska i tuleja beżowej.

sukienki Są one jednym z elementów gwiazda w kolekcji Purificación García, szczególnie podkreślając jej modele sukienka lub więcej. Na imprezę masz długi strój wieczorowy w Cady linii evasé, bez rękawów, z dekoltem łodzi i otwarte tylne ozdobione czerwony krawat lub długiej sukni w gipiury z ramiączek szyi i cięcia krzyżyka napędu ręcznego w niskich, jak i również krótkoterminowe rękawami tonu warstwę i związać zamknięcie zarówno na niebiesko. Po linii długich sukniach, istnieją dwa bardzo atrakcyjne modele: długa sukienka wykonana z dwukolorowego kwiatowy żakardowe syrena cięcia i łuk szczegółów na ramię fuksja i biały i długiej sukni in georgette marszczona po upływie dwóch sztuk, stryczek na szyję i plecy odkryte w szmaragdowej zieleni.

Krótkie sukienki są bardzo eleganckie i wyrafinowane. Na przykład strój paski bez rękawów, V-dekolt owijane i nierównomiernie przerywanymi białe lub strój w krepy dwukrotnie z ramiączek szyi i pojedynczy pasek, wyposażony w talii i przepływa przepony, szczegółowo część boczna w kolorze pomarańczowym i asymetryczna sukienka która łączy czarny matowy kolor krepa i hełm satynowe krepy, bardzo eleganckie białe. Jeśli chcesz bardziej klasyczny strój mieć model guipur dwa tony o szczytowej dekoltem, krótki rękaw, rozszerzaną stożkowy talii i spalony spódnica i łuk szczegół kontrastować talii mały otwór z tyłu i pętli zamykającej.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 − = 29


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi إيجابيات الصورة