Nacho Montes: jej chłopak zmarł przed ich ślubu

Nacho Montes: jej chłopak zmarł przed ich ślubu. Telecinco dziennikarz Ignacio Montes poniósł jeden z najtrudniejszych wieje całe swoje życie po śmierci podczas wczorajszego chłopaka Justin Jonsson raka żołądka, zaledwie 10 dni przed zwężają się w przyszłym 28 czerwca. Nacho Montes chciał podzielić się ze swoimi fanami jego ogromny żal po stracie, co nazwał „miłością jego życia” po ponad 3 lata związku, mimo że był żonaty przez 15 lat z kobietą. Piękna historia miłosna, która zakończyła się najgorszym wiadomościach.

Ignacio Montes krzyknął na dachach ich bezwarunkowej miłości do swojego partnera Justin Jonsson, a wczoraj napisał na swoim profilu Twitter: &# 8220; stały się w ostatnich latach w raj, w którym nie było żadnych burz. Jesteś, kochanie, częścią mnie. Jesteś powodem, dla którego będę uśmiechnięty żyje. Nie doszliśmy tak ważna 28 czerwca, ale nadal jestem tutaj, z wyciągniętymi rękami, dusza ze słońcem i otwartym sercem, które stwarza tęsknisz za każdym razem&8221;.

Po wielu komunikatów wsparcia i zachęty ze wszystkich jego przyjaciół i jego dużej Poniżej dziennikarz opublikował: &# 8220; Dziękuję wszystkim za lawiny wiadomości i miłości. Jestem załamany, smutny i zagubiony bez mojego Viking, miłością mojego życia&# 8230;&8221;

Nasze wsparcie stąd Nacho Montes słynie z wspaniałych wywiadów Divin @ s, tak uczynił go niedawno Mario Vaquerizo, który już cierpiał na raka w pobliżu kilka razy, że jej matka była z tylko 54 lat.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 − 51 =


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi إيجابيات الصورة