Pomysły na dekorowanie domu: prowansalskim stylu [ZDJĘCIA]

Dekoracja w stylu prowansalskim. chcieć ozdobić swój dom następujące tendencje prowansalski wystrój? Tutaj pokażemy klucze.

Prowansalski wystrój pochodzi z tego słynnego francuskiego regionu. Styl ten charakteryzuje się połączeniem różnych stylów i ruchów artystycznych. Fuzja spowodowała doskonały rezultat estetyczny przybiera na wadze dekoracyjny.

Prowansalskim dekoracja jest odmianą stylu wiejskim i jest inspirowana przez powrót do prostoty. Chcesz odmalować swojego domu i wydrukować prowansalskiej akcent do pokoju swojego domu? Następnie pokażemy, jak to zrobić.

Wśród mebli, których nie można przegapić w prowansalskim hali stoiska, komfortowe stoły lub pofalowany nogi, piersi lub pni a także, że mają meble metalowe.

komplementarne. Podczas ładowania nie powinien pozostać, czy możemy używać różnych akcesoriów, które pomogą stworzyć rustykalną atmosferę. Na przykład, wykorzystanie naturalnych kwiatów w ozdobnych wazony, lustra, dywany, lampy, obrazy i rustykalnych klatek obrazu.

Sypialnia w stylu prowansalskim

Przede wszystkim kolory sypialni powinny charakteryzować stosowania jasnych odcieniach. Ta paleta kolorów powinna być obecna w pościel, zasłony, przedmioty dekoracyjne, a także w meblach. Kolejną cechą, o której mowa w szczególności do mebli jest to, że mają one rocznika dotyku.

W skrócie, sypialnie w stylu prowansalskim powinny charakteryzować się jasnym, przytulnym, proste ustawienie ale bez utraty szczegółów.

Wystrój w stylu prowansalskim kuchnie

Chce uzyskać 100% prowansalskiej kuchni? Aby to zrobić, Twoja kuchnia musi mieć sufity i drewniane ściany. Jednakże inne materiały, które naśladują drewno, kamień, marmur, wiklinowe lub błota są także obecne.

Jednym z charakterystycznych elementów kuchni prowansalskiej są duże ciężkie drewniane stoły.

W odniesieniu do stosowania drewna są ciepłe, obojętne tony, barwy natury jako tony brązowych dźwięków, które mogą być piasek, kolory ziemi. Oczywistym jest również obecność żywych jak zielony, czerwony lub niebieski kolor dekoracyjnych szczegółów.

Wreszcie, oświetlenie jest oznaczony przez użycie świeci na żółto, które przenikają atmosferę atmosferze ciepła.

Szukasz więcej propozycji dekoracyjnych? Oto jak udekorować swój dom w najczystszym stylu przemysłowym, dostać rustykalny wystrój w domu, pomysły do ​​dekoracji pomieszczeń lub młodzieży także inne pomysły, aby udekorować swój dom z minimalistycznym dotyku.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + = 20


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Madre frasi إيجابيات الصورة