Tanie naklejki: Dodać do nich krok po kroku! [Zdjęcia]

nalepki, krok po kroku. Następnie wyjaśniamy jak stworzyć naklejki do domu, a także w jaki sposób umieścić. Korzystać z następujących wzorów.

Dokonywanie naklejki, krok po kroku

Po pierwsze, trzeba kupić tapety winylowe, również jest znany jako aironflix. Zakup tych materiałów nie jest skomplikowany, ponieważ jest to element dekoracyjny szeroko stosowane w domach. Tak więc, na przykład, w sklepach takich jak Leroy Merlin, Ikea i Brico Depot Znajdź rolki do około 5 euro.

następnie Wybierz obraz swojego winylu. Możesz być inspirowane wzory widzieliście lub jeśli, z drugiej strony, jesteś artystą można utworzyć ten obraz masz w głowie. Następnie czas Wzór druku że idziesz do pracy. Teraz i cięcia winylu kalkomanii.

I wreszcie, Pozostaje tylko trzymać się ściany lub meble wybranego. Zaplanowano również w jakim obszarze zamierzasz go umieścić i how'll to zrobić. Zaleca się, w tym przypadku, aby robić rzeczy, między dwojgiem ludzi.

Dekoracyjne pomysły winyle: Tworzenie mozaiki

Winyle są powszechnie wykorzystywane do dekoracji ścian, jednak nasza propozycja koncentruje się na podłogi dekoracyjne.

Po pierwsze, należy wybrać kolory które wprowadzają dać oryginalny akcent, a przede wszystkim, kolorowe na piętrze domu. Po wybraniu kolory osiągnie fazę najbardziej pracochłonne, to jest pokroić w paski arkusze winylowe o różnych rozmiarach, aby osiągnąć nieregularne kawałki.

Potem przychodzi najzabawniejszy moment wzory ramię. W tym przypadku, możesz być inspirowane przez projekt lub zakładu, jeśli wolisz, przez nieformalną improwizacji. następnie, Trzeba trzymać każdy sztuk mini-winylowa do powierzchni. Kiedy już uzbrojony cała powierzchnia jest pożądane pokrycie płytki PCV z warstwą lakieru akrylowego sprayu.

Wiesz, jak tworzyć naklejki i nawet niektóre oryginalne pomysły dekoracyjne, ale Co jest najbardziej wygodny sposób je wkleić? Następnie wyjaśniamy, krok po kroku.

Jak umieścić dekoracyjną winyl

materiały trzeba do tego są: winyl dekoracyjny, taśmy maskującej, szpachelki lub gąbki, metr i ołówek.

Umieszczenie, krok po krokuPo pierwsze, winylu całkowicie odwija. Kiedy już zdecydujesz, gdzie umieścić czek Chociaż środki, aby zapobiec tego krzywy. Zaznacza środku ściany i połowę winylu i wklejanie miejsce to z taśmy maskującej z papieru zwalniającego twarzą do ściany.

następnie, bierze poparcie papieru i despégalo z rogach, ciągnąc w dół ostrożnie. Choć rozwinięciem vinillo, przechodzi szpatułki na nim trzymać je czysto i nie ma pęcherzyków wyłaniają. Po umieszczeniu, Opinie Wszystkie winyl znowu z łopatką, aby upewnić się, że jest mocno przyklejona do ściany.

Zdjąć panel klejącą stopniowo, aby uniknąć wynos za nim i zobaczyć jak winyl winyl jest przymocowany do ściany.

Szukasz więcej propozycji naklejek? Wybierz spośród tych wszystkich przynosimy wam.

Jeśli podoba Ci się te nowoczesne pomysły dekoracji do domu, nie brakuje również następujące pomysły udekorować swój dom w czerni i bieli, minimalistyczny wystrój lub tych propozycji dekoracyjnych pomysłów w kuchni nowoczesnej i minimalistycznej inspiracji.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − = 9


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة عيون منتفخة