Jak ozdobić szkło z decoupage [ZDJĘCIA]

Technika decoupage szkło. Lubisz rzemiosła? Potem nauczyć się opanowania techniki używane od czasów średniowiecza, mówimy o techniką decoupage. Wiedzieć, jak ją stosować na szkle.

Czy wiesz technikę decoupage? Jest dekoracyjną ręczna metoda, w których różne materiały do ​​naklejania na różnych podłożach, takich jak drewno, przykładowo, metale, świece, mydła, szkło, karton lub szkła, między innymi zadrukowanego papieru lub wykorzystane. Właśnie wtedy mamy do czynienia z tą techniką pokazać, jak pracować na szybie.

Jak udekorować decoupage szklany

Szkło jest doskonałą powierzchnię do pracy w technice decoupage. Można na przykład użyć butelki, szkło, miska lub lampy, między innymi.

Chociaż można skorzystania z papieru o różnych typach z doskonałymi wynikami, najlepiej uzyskuje się stosując papier ryżowy. Ale chcesz wiedzieć, jak ozdobić oszklonymi z tą techniką? Tutaj przedstawiamy w kilku prostych krokach. Odnotowuje.

Po pierwsze, trzeba odciąć papier tworzących te ozdoby, które chcesz uchwycić w szkle, starając się umieścić cięcie na szybie i pomaga miękkie kawałki pędzla.

Następnie oddziela kleju próby osiągnięcia jednorodnej warstwy papieru i zapobiec więc, powstawanie pęcherzyków powietrza.

Dalej jest kolej pędzlem powierzchnię a następnie nanieść nową warstwę białego kleju. Pozostawić do wyschnięcia, a raz jesteś gotowy zastosować dwie warstwy lakieru bezbarwnego. Pozostawić do wyschnięcia przez dwanaście godzin.

Jak urządzić cylindryczny wazon

Chcesz udekorować cylindryczny wazon również następujące techniką decoupage? Wiemy, jak to zrobić.

Tutaj pokazujemy, jak zastosować ozdoby i detale w złotym tonem do cylindrycznym szklanym wazonie.

materiały trzeba to: szklany wazon w kolorze czarnym, papieru drukowane z dekoracjami i wzorów złota, białego kleju, kręgle, szmatki, miękkiej, płaskiej szczotki, okrągłej szczotki, alkohol etylowy, nożyczki i żel do malowania.

Po pierwsze, wyciąć elementy dekoracyjne z nożyczkami. Następnie wyczyścić wazon szmatką nasączoną alkoholem. Pozostawić do wyschnięcia. Następnie podejmuje okrągłej szczotki i zastosować klej na powierzchnię, gdzie się udać, aby umieścić papier dekoracyjny.

Po postawieniu wilgotną ściereczką przechodzi nad powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia na jedną godzinę.

Zwróćmy się teraz do końca. Aby to zrobić, należy zastosować kilka warstw żelu farby, aby uzyskać jednolitą powierzchnię. Pozostawić do wyschnięcia przez sześć godzin.

Po upływie tego czasu i przygotuj szklany wazon ozdobione techniką decoupage.

Nie przegap tych innych jednostek szkła, w której uczymy recyklingu butelek szklanych.

Szukasz innych propozycji rzemiosła? Tutaj pokażemy jak jeździć Ogrodnicza, jak AMIGURUMI gwiazd, tworząc bibliotekę do oryginalnego domu lub innych rzemiosł twórczy recyklingu dla Twojego domu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − 84 =


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة عيون منتفخة