Jak łączyć kolory ścian i mebli [ZDJĘCIA]

Porady dotyczące dekorowania ścian i mebli w domu. Czy zamierzacie dać odrobinę koloru do wystroju domu? Oto kilka zaleceń, aby uniknąć popełniania błędów.

Na poprzednich okazjach Sprawdziliśmy wiele kwestii dotyczących wystroju domu. Od pomysłów na dekorowanie domu stylu prowansalskim, Home Decor przemysłu propozycje odnowić malowania płytek kuchennych lub, na przykład, trendy kolorystyczne dla Twojego domu na zimę 2015. Jak dobrze, w tym razem skupimy się na najlepszym sposobem, aby połączyć kolory ścian z meblami.

Zasady łączenia koloru ścian

Wybierz kolor ściany domu zawsze jest trudne zadanie, aby uniknąć popadania błędów dekoracyjnych. Poniżej proponujemy kilka zaleceń, aby odnieść sukces w wyborach.

Zidentyfikować kolor, który można ozdobić pokój jako odniesienie wszystkie kolory przedstawienia. Należy zauważyć, że kolor ścian stanowi 60% dźwięków w pomieszczeniu.

Wybierz kolor bazowy i od niego wybrać dwa lub trzy podstawowe kolory, które odpowiedzą na tony meble i akcesoria.

Czas, aby wybrać odcień jest ważne, że kolory śledzić harmonię i jednorodności.

Kolory i ich kombinacje

  1. biały. Jest to w najwyższym neutralny kolor. Łączy on w sobie doskonale z każdym wystrojem i dowolnym odcieniu.
  2. szary. Jest to jeden z modnych kolorach. Szary, nowoczesne odcienie kolorów prezentuje zarówno na ciepło i zimno. Łączy ona również szary z jasnych kolorach, takich jak różowy, niebieski i zielony.
  3. czarna. Jest to jeden z modnych kolorów dla mebli. Jednakże, należy go używać oszczędnie na ścianach. Tak więc, na przykład, można go używać do podkreślenia pewnych szczegółów architektonicznych mebli. Tymczasem, staje się bardzo elegancko w połączeniu z fioletowym, różowym, białym, złotym i srebrnym tonu.
  4. żółty. Rozmawialiśmy o bardzo żywych kolorach, które idealnie łączy się z intensywnych i mocnych kolorach, takich jak czerwony, niebieski, czarny i zielony; i chłodne odcienie, takie jak szary, biały i błękitny. Niebieski kolor pobudza także koncentrację i towarzyskość, i doskonały dla środowiska badania, kuchnie, pokoje dzienne i drewniane meble lub biały lakier.
  5. zielony. Sygnał ten połączono z czerwonymi i różnych kolorach, takich jak niebieski, różowy i odcienie brązu. Jest idealny do dekoracji łazienki i kuchnia.
  6. różowy. Połączenie łososia i różu daje świetny wynik w dekoracji wnętrz. Jest to doskonały kolor małych powierzchniach, zwłaszcza w połączeniu z jasnym kolorze fuksji lub różowo.
  7. czerwony. Oto modnym kolorze. Należy jednak być stosowane w ograniczonym zakresie na ścianie, a także idealny do łączenia z odcieni bieli, takich jak złoto, niebieskim, zielonym lub czarnym.
  8. purpurowy. Można łączyć je, w tym przypadku, z odcieniami jak biały, czarny lub nawet lakierowane meble z drewna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 82 = 89


Content Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo