ozdoby choinkowe z szyszek sosnowych: Udekoruj swój dom niski koszt [ZDJĘCIA]

ozdoby choinkowe z szyszek sosnowych: Udekoruj swój dom niski koszt. Chociaż wydaje się, że jest jeszcze dużo czasu, aby zacząć myśleć o prezenty, jak ozdobić nasz dom według tych stron, itp nie trwa tak długo na te dni których próbki dobre intencje obfitują przylatują i złapany przez zaskoczenie. Aby ozdobić nasze choinka możemy robić tysiące rzeczy mamy w domu lub że możemy znaleźć się na ulicy bez inwestowania tylko nie ma pieniędzy. W tym przypadku proponujemy jak udekorować swój dom na święta z ananasów. Nie przegap!

Dla tych nadchodzące święta, Boże Narodzenie, a my prawdopodobnie myślał, jak większość rodzin, co jeść w ciągu tych dni, specjalny obiad zrobić z naszymi przyjaciółmi, a nawet jak ozdobić nasz dom.

I każdy święto ma swój własny sposób świętować i dekoracji domu. Jeśli kilka dni temu, co wielu ludzi myśli był jak udekorować swój dom lub lokalnym, zgodnie z Halloween. Teraz kolejnym krokiem jest myśleć jak ozdobić na Boże Narodzenie.

Tak, prawdą jest, że wiele wydatków w tych miesiącach, ale dlaczego nie na zakupy z wyprzedzeniem, dzięki czemu uniknąć wzrostu cen?. Czasami rzeczy nie myśleć z wyprzedzeniem, że mamy nadzieję, że nie stało się w ostatniej chwili, w którym produkty chcemy kupić lub zostały wyczerpane lub w inny sposób znacznie wzrosły ich ceny.

Jak urządzić małą domu kosztów?

A jeśli mówimy o patrząc na ceny na stronie wydatków mamy, nie trzeba mieć więcej starsza niż my już zaplanowane, a więc w tym przypadku proponujemy ozdobić Twój dom Oryginalny, Boże Narodzenie, a przede wszystkim tanio. Do tego musimy pojedynczy materiał: szyszki.

  • Ananasy na choinkę. Aby umieścić ananasy, jak gdyby były ozdoby choinkowe, wszystko co musisz zrobić, to pozwolić ananasy są całkowicie suche. później je malować kolor, który najlepiej pasuje do naszych upodobań, choć idealnie zrobić czerwony lub kolor złoto lub srebro ponieważ są one typowe kolory Bożego Narodzenia. Wreszcie na jednym końcu będzie przywiązany do ananasa gwintu, dzięki czemu możemy później również posiadać drzewa.
  • Ananasy w centralnym stole. Jesień brązowe kolory są idealne, aby piękny centralny na Boże Narodzenie. Wystarczy do nich trochę pomysł jak zrobić stół jesienny centrum i miejsce w zabawny sposób i flirty różne ananasy mamy pod ręką. Jeśli są one w różnych rozmiarach znacznie lepiej, ponieważ to daje zabawne kontrast. Z drugiej strony, w zależności od wielkości ananasa, możemy również użyć świecznik, dokonując cięcia u góry, aż będzie gładkie, a następnie umieszczenie na nim małą świecę.
  • Ananasy dekoracyjnych wazonach. Jeśli ananasy mogą być doskonałym materiałem do Centerpieces są one również dokonać Corsages i umieścić je w wazonie. Ten rodzaj dekoracyjnego malowania nie jest konieczne, chociaż wszystko zależy od naszych upodobań. Będzie to wystarczy zrobić bukiet z ananasów mamy pod ręką (w tym przypadku korzystne jest tej samej wielkości). Zrobić wiele łatwiejsze Możemy kupić kawałek Mossi, który jest podobny do materiału korka, chociaż zazwyczaj zielone, gdzie możemy przybić bez najmniejszych problemów nasze ananasy i te pozostają wyprostowane.

Co sądzisz nasze pomysły? Jeśli umieścisz trochę wyobraźni dostaniesz ozdobić swój dom w bardzo niskiej cenie i to w sposób bardzo naturalny i elegancki.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 5 =


Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron