Gąbki do makijażu: Używanie i czyszczenie Beauty blendera

Szczotki, gąbki, szczotki ... w domu mamy wiele produktów, aby osiągnąć doskonały i całkowicie rozmazany makijaż, ale nie zawsze nam się go zdobyć. Aby rozwiązać ten problem, przyjazd Gąbki do makijażu Beauty blender. powiemy jak z nich korzystać i je oczyścić.

Co jest Beauty blender?

Beauty Blender jest nowy makijaż gąbka jajkowaty w stanie dostosować się do każdej zakrzywionej powierzchni. Dzięki niemu dostaje efekt airbrush, dzięki czemu można cieszyć się doskonałe rozmycie oraz naturalny wygląd.

Jak z niego korzystać?

Przygotować gąbki

Jak to ma miejsce z innymi gąbki, blender Beauty pochłania dużo makijażu, czy podczas stosowania jest ona sucha. Aby to naprawić, zanurzenie w wodzie i prasy czasami załamując dobrze gdy asy. Można sprawdzić, czy wielkość nieznacznie wzrosła i że fakt mokro umożliwia ilość wchłoniętej makijażu jest minimalne.

Ponadto wielki podstęp, aby ci ostatni jest znacznie dłuższy spryskać go utrwalaczem prawo makijaż po wyżymnym. Na pewno znacznie dłużej!

fundacja

Trochę fundament, na powierzchni lub bezpośrednio na najgrubsza gąbka i Zastosuj z akcentami, tak, że baza jest zintegrowana ze skórą. Nie jest ważne, że wyciągi, ponieważ spowodowałoby to utratę efektu rozmycia że szukamy. Gdy masz go, podpory boczne Piękno Blender twarz ruédala za dla efektu bardziej profesjonalny.

korektor

Zastosuj korektor palec i difumínalo z najcieńszej części Gąbka do jednolitości. Można również stosować jako makijażu, ale z metodą wskazaną uzyskać bardziej nieprzejrzysty wynik.

Illuminator i kontur

Zarówno do zastosowania kontur jako oświetlacz, najlepiej jest użyć strona gąbki, które powinny mieć zastosowanie również akcenty. Jeśli chcesz uzyskać efekt konturowe, można zakończyć mieszają się z najgrubszej okolicy.

Różu i proszki

Rouge i proszek do uniknięcia odblasków nie można przegapić, a Beauty blender pomogą zrobić to bardzo proste zadanie. Weź różu lub proszki z grubszego regionu Zabrać nadmiar daje pat palcem i ma zastosowanie wszędzie. pokochasz wynik!

Jak czyste?

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów kosmetycznych, trzeba utrzymać ścisłą higienę aby uniknąć niepotrzebnych problemów w naszej skórze. W tym celu, Beauty Blender przynosi belkę specjalnym mydłem, ale do czyszczenia puszkę Zastosowanie cokolwiek masz w domu lub nawet takie same, jak używać do innych produktów kosmetycznych. Tak, to jest bardzo ważne, aby być mydło i bez oleju, ponieważ może on prowadzić do uszkodzeń.

Kosmetyczny zanurzone w mieszalniku wodę i nacisnąć ją kilka razy zwilżać wszystko można. Po załadowaniu z wodą, pocierać mydła na chwilę. Zobaczysz, jak to idzie stopniowo wszelkie ślady makijażu. Idź do płukania i pocieranie mydła aż dojdziesz, że załamują, woda będzie całkowicie przezroczysty. Jeśli masz trudności z czystej szczególny obszar może wcierać lekko żółtka, ale uważając, aby nie kopać paznokcie.

Po to, odcedzić i dobrze wytrzeć do sucha pierwszy z papier kuchenny a następnie ręcznikiem. Do końca suszenia, to najlepsza rzecz Opieram się na opakowaniu ona przynosi.

wskazówki

The Beauty blender jest wielka gąbka, ale chyba jeden z największych wad formy jest łatwo nabyte, jeśli nie są odpowiednio leczone. Aby tego uniknąć, nie należy pozostawić do wyschnięcia na zasadzie zamknięta strona i zmieniać co trzy miesiące. Jednakże, jeśli okaże się, zielonkawe, niebieskawe plamy lub czarne, to lepiej niż na emeryturę, aby uniknąć poważny problem ze skórą.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron