Bio Krem do twarzy: najlepszy [ZDJĘCIA]

Bio Krem do twarzy: najlepszy. Jednym z trendów bardziej modne w ostatnich latach kosmetycznych twarzy kremy eko, bio i ekologiczne. Bio-kosmetyki ekologiczne przeżywa prawdziwy złoty wiek. Więcej kobiet kupować i używać eko-bio kosmetyków, pochodzące z roślin i ziół, wolnych od substancji syntetycznych i szacunku dla środowiska.

Ale czym są zasadnicze właściwości kosmetycznych organicznych? nie powinny zawierać woski lub silikony, barwniki lub syntetycznych substancji zapachowych, żadne składniki nie poddane działaniu promieniowania lub genetycznie zmodyfikowanych zwierząt pochodzące składniki, oprócz mleka i miodu. Ponadto, składniki roślinne mogą pochodzić z hodowli organicznej. Jak można wiedzieć, jakie składniki nosić produkty ekologiczne? poza etykiet &# 8220; certyfikatu organiczną&# 8221; należy czytać uważnie International Nomenclature of Cosmetic Ingredients (INCI)

Przez pierwsze zmarszczki możemy korzystać z linii Weleda dzikiej róży, masz dzień i noc kremy płynu Hydrating. znak amapola Workshop Oferuje produkty bio i nadaje się do wszystkich rodzajów kremów do skóry. Na przykład: Calendula krem ​​jest idealny dla wrażliwej skóry balsam i łopianu i pokrzywy pomaga przy trądziku. Marilu bio bio oferuje również kremy na dzień, noc i anty zmarszczek. Odżywczy balsam Green Day i wiosennej marki jest idealny do ożywienia naszej skóry twarzy, zawiera wyciąg z róży, czarnego bzu, żurawina, rumianku i lawendy.

Zielony Bottega znaleźć idealne krem ​​do uniknięcia tworzenia się fałd i poprawy: retinol Bio Plus krem ​​kolagenu roślinnego pochodzącego z Acacia Senegal, kwasu hialuronowego, glikolowy ekstrakt z żeńszenia, witaminy A, E, F, C. Jeżeli skóra jest mieszana wybiera Logona krem ​​do twarzy z naturalnych ekstraktów i bio. Nie zapomnij odwiedzić naszą galerię aby zobaczyć więcej bio kremy.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 2


Content Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo