Cocoro bielizna: figi crean regułę

Chociaż kompresy reklamy nalegać na Zobaczmy dni miesiączki jako szczęśliwy i pełen zabawnych momentów, wszyscy wiemy, że wcale nie jest czymś tak miły, jak to wygląda. I nie tylko muszą znosić ból i czasami dyskomfort noszenia podpaski, tampony lub miesiączkowego kielich, ale są one kilka dni, kiedy nie widzimy sexy w ogóle. W odpowiedzi na te problemy ma pochodzić Cocoro, marka stworzyła majtki reguła. Można by powiedzieć, wszystko o tej nowej bieliźnie!

Co jest Cocoro?

Cocoro jest oznaką braguitas przystosowane do użycia podczas miesiączki. Ta bielizna daje nam możliwość odczuwania wygodne i piękne bez obawy o przynosząc nam inne produkty higieny intymnej i bezpieczeństwa, które go dobrze chronione.

Skąd?

Wszystko zaczęło się od prostego pomysłu, który stał się kampania crowdfunding. Kampanie te charakteryzują przedstawiający projekt na świecie i okazją dla zainteresowanych osób do przyczynić się pieniądze na sfinansowanie, tak, że może stać się rzeczywistością. Dużym zaskoczeniem było to, że mniej niż 48 godziny On już został zrealizowany, a nawet dostał więcej pieniędzy niż ja potrzebne. Tak bardzo, że po prostu zrobić Nowy cel, aby dodać nowy model do kolekcji.

Choć może się wydawać, że potrzebują specjalnego traktowania podczas mycia, to bielizna może być prana jak każdy inny kawałek bielizny: strony, pralki itp Że sam w sobie jest bardzo ważne bez zmiękczania tkanin i unikać suszarki i żelaza zachować je jak nowe na dłużej.

Czy mogę zapisać z bielizną Cocoro?

Oprócz zalet pod względem komfortu, poczucie własnej wartości i bezpieczeństwa, majtki Cocoro są doskonałą pomoc finansowa. W porównaniu do zwykłych wydatków na poduszki i tampony, z cena od 30 zł Ta bielizna może wydawać się nieistotne dla wszystkich zastosowań oferowanych. Wyjdzie zwycięski wszędzie!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 − = 66


Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo