Karezza Płeć: Kim jesteś i jakie korzyści?

Karezza seks Jest to najbardziej efektywna, gdy leczeniu niektórych problemów małżeńskich. Został on stworzony przez położnika feministycznej Alice Bunker Stockham w 1896 roku i nawet dzisiaj nadal czerpać sukcesy podczas umieścić jakąś iskrę kontakty trwały one w końcu stać się czymś jesteś nudny. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie ta metoda, ponieważ można przeczytać o tym, co ty i twój partner jest w potrzebie.

Co jest Karezza seks?

Słowo to pochodzi od CAREZZA Karezza, włoskiego słowa oznaczającego „pieszczota”. I to jest tak modna metoda ta opiera się na przedłużać przyjemność poprzez kontakt fizyczny, ale nigdy nie osiągnie orgazm. Ma wiele wspólnego z seksu tantrycznego, tak aby sex trwał dłużej, ale duża różnica jest taka, że cała presja i oczekiwania rozcieńczony punkt kulminacyjny.

Karezza seks wszystko idzie, Jest to jeden z jego wielkich zalet, z wyjątkiem punktu kulminacyjnego. Składa się z dać się ponieść nerwom przez pieszczoty, masaże, pocałunki i ... zapominać, że nie jest celem. Najważniejszą rzeczą jest to, aby cieszyć się jazdą i skupić się na doznaniach dostrzeganych przez drugą guiándote dla Ciebie wyobraźnia.

kontakt wzrokowy Istotne jest, aby połączyć emocjonalnie, uśmiech również funkcjonuje jako sposób przekazać miłość, podobnie jak pieszczoty, pocałunki i uściski. Mogą one dotknąć strefy erogenne ciało, ale zawsze z łagodnością i miłością. Twoja satysfakcja wydające przekazuje zawodzenie zmysłowy, ale nie słowami. Dla głębszego związku, słuchać swojego serca podczas pieszczoty go i sincronizad swoje oddechy. Wszystko to może wydawać się nieco dziwne, ale na pewno sprawia, że ​​reconectar romantyczny poziom w taki sposób, że nie należy się spodziewać.

Jak ćwiczyć?

Jak ćwiczyć?

Karezza płeć okazała się najskuteczniejsza, gdy walka zaburzenia erekcji, pochwicę, uzależnienie od seksu, a nawet naprawić złamane relacje. A wszystko to w oparciu pieszczoty. Nie lekceważ ich siłę i przyznania mu szansę. powstrzymywanie pożądania bezpośrednio połączony z poświęcenia i cierpliwości wymaganych tą metodą uczyni swojego partnera i wrócisz do łączenia ze sobą.

Nie przegap: orgazm kobiety: 10 rzeczy do rozważenia, jeśli nie mogą osiągnąć orgazmu i jednoczesny orgazm: Co to jest i jak się od razu?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 1


Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة