Oszczędny Recykling: Crafts puszki po napojach [zdjęcia]

Recykling puszek: Pomysły DIY. Co zrobić z puszki raz korzystałeś? Poniżej prezentujemy wiele pomysłów recyklingu, że sam może stworzyć w domu z puszek po napojach.

Coraz więcej ludzi, którzy będą podnosić świadomość znaczenia recyklingu zaangażowanych. Choć jest to bardzo korzystne dla środowiska, stworzyliśmy sobie daje śmieszne, że z oczu. Tym razem mamy zamiar uczyć Jakie inne narzędzia mogą dać może już używany. Oferujemy wiele pomysłów DIY. Nie przegap tej okazji!

Jak zrobić róże z recyklingu puszek

materiały: Potrzebne będą 2 puszki sody dla każdej róży pracę, czerwona farba w sprayu, nożyczki, klej gorący pistolet, ołówek i zatrudnia sześciu płatek kwiatu.

Rozwój krok po krokuPo pierwsze, krótkie dwie puszki, usuwając górną i dolną. Wynik powinien być prostokątna płyta aluminiowa. Następnie podejmuje natrysku i farby cyny, jednakże można zostawić z naturalnym srebrzystym cyny. Teraz marka trzy kwiaty z sześciu płatków, i wyciąć ostrożnie tak, że są kolce, które mogą skaleczyć podczas pracy. Kiedy już wszystkie trzy listy szablonów, wyciąć każdy płatek do blisko centrum. Następnie wykonaj jedną z nich i pokroić je do środka i wyciąga płatek. W rezultacie otrzymasz część z pięcioma płatkami i jednym piętrze.

Weź drugi i uzyskać nawet dwa płatki. W rezultacie, w tym przypadku, można dostać część z czterema płatkami i jeden z dwóch. Wreszcie w trzecim dostać nawet trzy płatki. Teraz ustąpić z ołówkiem na czubkach płatków i umieścić je razem.

Świecznik z puszek poddanych recyklingowi

materiały: Puszkę, frez skrzynki, linijki, ołówka, grubości nici oraz świecę.

Przygotowanie: Po pierwsze, należy linijki i ołówek lub rysowanie linii pionowych na cylindrze pojemnika. Zaleca się, aby rysować linie, które są oddzielone przez jeden centymetr. Teraz weź frez i cięte puszki wzdłuż linii zostały sporządzone wcześniej. Możesz pomóc linijka do cięcia przewodów, w ten sposób można uzyskać cięcia stanowią doskonały wynik.

Ue Po wyciąć wszystkie linie puszki kolei może wydrukować do właściwego kształtu z rąk. Aby to zrobić, należy w górnej części puszki i spłaszczyć nieco w dół. Teraz nadszedł czas, aby przeciąć nić. Átalo każdym końcu listew puszki. W ten sposób można powiesić świeczniki miejsce, które chcesz.

Wreszcie, należy umieścić świecę wewnątrz puszki. Już, wtedy Twój świecznik wykonany z puszek, idealne do dekoracji wnętrza Twojego domu lub w ogrodzie swojego domu.

Szukasz więcej pomysłów na kreatywny recykling? Tutaj przedstawiamy pomysłów recyklingu dla dziewcząt, wnioski dotyczące recyklingu plastikowych butelek, recicles pomysły na starych szklanych butelek, propozycje recyklingu papieru i idei recyklingu tektury.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 − = 45


Content Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo