Trucco Autumn Winter Collection 2016-2017 [ZDJĘCIA]

Osiągnęła wreszcie jeden z najbardziej oczekiwanych zbiorów i dla wszystkich: firma odzieżowa Trucco uruchamia swoje propozycje na jesień zimę latach 2016-2017, zbiór najbardziej elegancki i nowoczesny, która nie pozostawi nikogo obojętnym. Jeśli chcesz, aby przejść do ostatniego, to nie przegap kolekcję mody magazynu; w EllaHoy wybraliśmy ubrania, które nam się podobają, Jeśli chcesz wiedzieć, co przeglądając galerię, Będzie to kosztować wybrać tylko jedną jako ulubione.

kolekcja Turcco Dostosowuje się do wszystkich smaków, od najbardziej tradycyjnych po najbardziej nowoczesny i śmiały: Płaszcze i kurtki w stylu klasycznym lub sąd wojskowy; Nadwymiarowe lub zwężone swetry; idealny do noszenia sukienek w przypadkowych zdarzeń i innymi na prowadzenie dnia na dzień; dzianina koszula lub teksturą; Plisy lub skutkiem skóra spodnie; kombinezon w kolorze czarnym lub z pięknymi kolorowymi nadrukami; lub harmonijkowy pas spódnice szczegółów. Zakres jak szeroka Zakres obejmuje również dodatki: Stiletto buty lub buty w kolorze czarnym; szaliki lub obroże punkcie; chokers i kołnierze płaskie sztuk w różnych kolorach; torby na zakupy i inne na imprezę; i tak dalej.

Jeśli chcesz, aby przejść do ostatniego tej jesieni zima 2016-2017, a potem niech nie wychodzą kolekcję, sklep mody rozpoczęła już; odnaleźć Modele dla wielu okazjach, albo szczególne wydarzenie, spotkanie lub relaksujący wieczór z przyjaciółmi, brzmi dobrze, prawda? Spójrz na galerii, jeśli chcesz poznać najlepsze ubrania Trucco kolekcji na ten sezon.

Możesz być także zainteresowany: Boże Narodzenie 2016: trendy mody i kolekcje Party [ZDJĘCIA] jesień i zimę 2017 Trendy: gorączka koty przejmuje szafie [ZDJĘCIA]


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 23 = 25