Elena Tablada debiuty akcesoria internetową „ETNA” [ZDJĘCIA]

Elena Tablada debiuty akcesoria stronę internetową, &8216; ETNA&# 8217 ;. Elena Tablada Madryt projektant wreszcie zaprezentowała swoją nową kolekcję akcesoriów „ETNA” na stronie internetowej, która pokazuje swoje projekty, wśród których możemy znaleźć bransoletki, naszyjniki, worki, w oczekiwaniu i bikini, z którą pozował zarówno ona, jak i jej córkę ona, z niektórymi modelami. Były wspólnik David Bisbal piosenkarka wygląda na to, że w końcu dzieje się po ich rozdzieleniu, poświęcony jej pracy, jej córka i jej nowego partnera Daniel Argirita, z którego czerpie siłę, by iść do przodu ze swoim życiem.

Elena Tablada zasłynął w naszym kraju na jego związek z piosenkarką Almeriense David Bisbal, ale stopniowo, a po wojnie miał z żądaniami Bisbal, który ostatecznie zakończył się w pojednaniu, to pokazało, że warto, i uczynił swoją drogę w świecie mody na własnych nogach.

Aby pokazać niektóre z jego dzieł, oprócz stwarzające sama, ona pokazała obrazy stóp i siła robocza jego córka Ella, z którą widzieliśmy niedawno w Ibiza z Danielem Argirita, ozdobiony niektóre jego projekty w bardzo młodym i pięknych zdjęć.

Nosić modele bikini, projektant cieszy współpracę spektakularnego modelu Malena Costa, która stwarza bardzo atrakcyjne wzory różnych stylach i kolorach i bardzo pochlebne kształty.

Ta nowa kolekcja na pewno mają wiele sukcesów w naszym kraju, jako że w tym sezonie styl trendy wszędzie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 − = 73


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Madre frasi إيجابيات الصورة