Trendy w akcesoria Wiosna – Lato 2017

Torby, buty i akcesoria mody, aby dać doskonałe wykończenie do naszego sezonowego wygląd. W EllaHoy możemy ujawnić, co będzie trendy w akcesoriach dla wiosna 2017, trend, który prezentuje świeży, radosny i pełen kolorów. Nie przegap go będzie najbardziej przydatna.

Wiosenne trendy w wyposażeniu &# 8211; lato 2017

marek mody powoli odsłaniając ich duże zakłady na tego następnego sezonu. Mini torebki, kolczyki maxi, sportowcy wizjery, słomkowe kapelusze, paski ponadgabarytowych&# 8230; nieskończony i smaczne, aby przejść do ostatniego-ons.

przyłbica

Daszki odkrywać siebie i podejmować kluczowe sportowy szyk. z nadruki kwiatowe lub w obojętnym dzwonka, weluru lub materiały techniczne, boku lub z przodu. Czapki i daszki zrobić wygląd na bok dzielące ich funkcjonalność.

Mikro torby są tak małe, że trzeba większy model do przechowywania rzeczy. Wiązany w pasie, wiszące z większą lub odbywają się w rękojeści. Aby ponownie zapisać lub szminka, telefon, gdzie estetyka przeciwko funkcjonalności. Można zobaczyć, jak nosić mikro słynne torebki mody.

Zabawa worek strony

Mikro torby najzabawniejszych sprzęgło torby spotkać. Idealna do tworzenia kolorowy wygląd i dotyk szaleństwa, najzabawniejsza, aby dać życie do oryginalnych i zabawnych modelki. Akcesorium, które z pewnością daje wiele do powiedzenia.

worki wielokolorowe

tendencja Technicolor to kolejna z naszych ulubionych. Jasne, z wieloma szczegółami i kolorami niekonwencjonalne sposoby. Worki pełne życia i nowoczesności nie zaniedbując elegancję, na estilismos pełne światła. Tutaj pokażemy najlepsze modele kolorowych worków.

kolczyki maxi

Nie wszystko szło się w zmniejszonej formie. Wiesz, że ta zima maxi co jest modne; pierwsze lato od 2017 roku, też. Maxi kolczyki czy raczej gigantów i paradował poprzez międzynarodowych wybiegach a styl uliczny. Widać szkolenia swoje uszy, bo gdy widzisz najlepsze modele wybitnego maxi, może być trudno się oprzeć.

słomkowy kapelusz

Maxi normalny lub bardzo szeroki rondem czarny lub kremowy ze sporadycznym postrzępionej szczegółowo. Szczególnie wiosną i latem tego roku, słomkowe kapelusze będą całość musi mieć. Egzotyczne wpływ sięga tradycyjne kapelusze.

Maxi Paski

Wyraźna i kobiece sylwetki, które pozwoliły zwiększyć przez Duże i kolorowe pasy. Gorsety i zespoły, które poprawiają sylwetkę, idealny do łączenia z luźnych sukienek, spodnie w stylu palazzo i mini spódniczki. Nie kocham ten trend! można zobaczyć najlepsze z paskiem moda maxi.

skarpety

Wnieść w jaskrawe kolory, kontrastujące z butów i zgodnie kolory wyglądają. Jeśli szukasz różnicować reszta z małe szczegóły Ten wybór jest twój. Uzyskaj prąd powietrza na strój i nie przejdzie bez echa.

Niektóre akcesoria tendencja pozostała wiele rzeczy do odkrycia i że będziemy mieli EllaHoy ty. Nie przegap!

Możesz być także zainteresowany: Trendy obuwia 2017: Moda zaznaczy swoje kroki i główne tendencje mody Wiosna - Lato 2017 [zdjęcia]


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − 55 =


Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة