Borsalino kapelusze: Wzory na zimę 2016 [ZDJĘCIA]

kapelusze Borsalino: Wzory na zimę 2016. Borsalino kapelusze podpisywania zima 2016 kolekcja prezentuje ponadczasowy urok, że zawsze wybitnych części domu. Liderami w dziedzinie akcesoriów Borsalino uruchamia zimowej kolekcji, która obiecuje, aby zaspokoić wszystkie gusta kobieta, w odpowiedzi na różne potrzeby każdego stylu osobistego. Klasyczny kapelusz z szerokim rondem, czapki z nausznikami futra, czapki z wełny&# 8230;. Nie przegap nową kolekcję kapeluszy Borsalino i czapki nosić głowę w wielkim stylu!

Jeśli odpowiednio dobrane, prosty kapelusz można przekształcić nieatrakcyjny wygląd. Kapelusze i czapki są niezbędnym akcesorium na zimę, ponieważ z jednej strony daje nam inny akcent do naszych strojów, az drugiej strony mamy schronienie przed zimnem zimą na. Firma kapelusze i czapki Borsalino Proponujemy modele styl pełnej jakości w szerokim zakresie nakryć głowy. Zacznijmy kapelusze, czapki z wełny są bardzo praktyczne i przede wszystkim ciepłe. Firma oferuje podstawowe i klasyczne modele. Kolekcja Borsalino czapek jesienno-zimowa 2015-2016 męskie kapelusze mają styl, w kolorach takich jak czarny, butelkowa zieleń i beż, i bardziej żywe kolory, takie jak niebieski i czerwony. Niektóre modele są pokryte czapki pompony skórę w kolorze wełny. Kapturki są wykonane plamki świetlnej lub grubszej wełny.

Kapelusze wyraźnie poczesne miejsce w kolekcji zima: jest ponadczasowe klasyki z domu mody, wykonane z szerokim rondem lub wąskie, ozdobione wstążki grosgrain zazwyczaj w kontraście. W tym przypadku, paleta jest bardzo zróżnicowany; Obejmuje ona kolorach od brązowy, zielony, różowy, dzięki lekkiej ciemnoszarego lub żółty. Wyróżnienie Borsalino kapelusze styl vintage: Cloche są modele, czyli styl 20s są wykonane głównie z filcu, aby idealnie dopasować się do kształtu głowy i przykryj ją prawie całkowicie, pozostawiając krawędź zatrzymuje się tuż nad oczami. Kolekcję uzupełnia czapki z nausznikami podszewka i niewątpliwie są idealne, aby wytrzymać niskie temperatury. Ponadto, te modele są najlepsze dla Twojego stroje do jazdy na nartach lub wędrówkę górską. Wszystkie kapelusze Borsalino można kupić na oficjalnej stronie marki. Po prostu trzeba spojrzeć na naszej galerii usłyszeć propozycje firmy i wybierz swój ulubiony!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 5


Content Eruptions cutanees vih Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer Sarveisontelo