Carnival: krok Pirate Costume [ZDJĘCIA]

Carnival: Pirate Costume krok po kroku. Gdy wszystko jest gotowe, aby przejść do karnawał, Istnieją pewne stroje, które nigdy nie zawodzą. Jednym z nich jest pirat. Może dlatego, że jest po stronie „zła” zawsze zachowuje swoją atrakcyjność lub może być przez Wpływ kina i telewizja, ale prawda jest taka, że ​​sami przebranie kaper To nigdy się nie zestarzeje. Chociaż w pierwszej chwili może się wydawać trudne do zrobienia, możemy zrobić dobry kostium pirata z niewielkim wysiłku i bardzo mało pieniędzy. dostać fantastyczny wynik Jeśli te proste kroki.

Niesamowity sukces sagi „Piraci z Karaibów”, najnowszej odsłonie z Johnnym Deppem i Penélope Cruz, ma znów modne styl corsair w życiu codziennym i wraz z nim pirackich kostiumach na specjalne okazje, takie jak karnawału.

Co trzeba zrobić, aby dostać w skórę jednego z tych wilków morskich?

  • Przede wszystkim jest chustka na głowę. To z dowolnym kolorze czarnym lub czerwonym szalikiem masz w domu. Złóż go w trójkąt i głowy. Możesz dodać czaszka biały na czole czy chusta jest czarny. Jeśli pozwolisz włosy lekko falisty, masz o wiele bardziej naturalny wygląd.
  • Jeśli chodzi o ubrania, to jest zasadniczo biała koszula z szerokimi rękawami. Jeśli nie masz to możesz go kupić, ponieważ może stać się istotnym garderoby na lato. Na dole, można zdecydować się na spodnie trochę szeroki złożone trzy lub cztery razy, aby je Typ majtki lub spódnica, zbyt mało szczelne masz poniżej kolana. Powiązać go z buty i czarna kamizelka a spojrzenie nabiera kształtu.
  • Piraci wydają się ukraść skarby ze statków, które dotyczą, więc doda realizmu do swojego wyglądu, który roczników bransoletki i akcesoria złota na swój strój.
  • kapelusz i łata Są całkowicie opcjonalne, ale są bardzo autentyczne na ten temat.
  • Jeśli masz zamiar ubrać się ze swoim facetem, dobrym pomysłem jest to, że idziesz pirata i A piękna pani do którego został porwany. Aby ten strój wystarczy, aby nadać mu stary wygląd i namacałem księżniczka kostium masz i iść z włosami nieco potargane. Conseguiréis bardzo oryginalny kostium.

Reszta to kwestia wyobraźni. Możesz być inspirowane oglądania niektórych filmów Piraci z Karaibów przyniesie Ci więcej oryginalności wygląd. Ale spokojnie, ponieważ ten kostium z pewnością będzie dobrze. A jeśli zmienisz zdanie, oto niektóre kostiumy dla dorosłych kobiet do wyboru tre wiele możliwości.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 3 =


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Homme qui se sent femme Lara lieto Massagem na próstata como fazer Oysho