Jednorożec kostium: jak to zrobić w domu i akcesoriów

Nadal nie wybrało kostium dla tego karnawału? Nie jest to łatwa decyzja, czy to jest to, co jest niespodzianka i, przede wszystkim, jeśli mamy zamiar zaprojektować i uczynić nasze przebranie domu. Proponujemy oryginalny pomysł, dla dzieci i dorosłych, a staje się ciekawy mitologicznych zwierząt. jednorożec, że znak w kształcie konia i róg na środku głowy. E może nawet odwagi, by stać się niebieskie jednorożca i zrobić ukłon do słynnego utworu. Przy odrobinie wyobraźni i umiejętności dostanie domowej zabawy kostium. Zobaczmy, krok po kroku, w jaki sposób opracować przebranie jednorożca.

Jak ukryć jednorożec

Logicznie rzecz biorąc wszystko przebranie musi przyjąć naszą osobistą pieczęć, jakiś szczegół, który sprawia, że ​​jest inny, i nie zapomnij, że kreatywność dodaje do czasu sporządzenia najzabawniejszą stroju karnawałowego. Aby dokonać kostium jednorożca, czego potrzebujemy?

materiały ukrycia

Staje się ciekawy jednorożec jest łatwiejsze niż myślisz. Są to odzież i materiały z którymi będziemy się kostium:

  • Kapturem (korzystnie biały)
  • Getry lub spodnie dresowe (białe)
  • Odczuwalne w różnych kolorach (biały, niebieski&# 8230;)
  • 3 liście papier pakowy
  • Taśma w kolorze złota
  • nici wełniane (tego samego koloru jak filc)
  • klej
  • nożyczki
  • pistolet do klejenia

Krok po kroku

Kiedy już mamy ubrania, będziemy zawierać inne elementy przebrania, począwszy od klakson. Aby to zrobić, i zagięcie cewki 3 arkuszy papieru do pakowania w kształcie stożka. Wklej i odciąć nadmiar papieru, które mogą pozostać. Po stożka faktycznie nawijać taśmę wokół złoty. Stożek zostaną umieszczone w środku kaptura.

Następnym krokiem będzie zrobić uszy, za to, co będziemy używać filc. Narysować i wyciąć kształt uszu Unicorn filcowane dwa kolory (czyli zrobić słuchawki nauszne 2, jeden nieco mniejszy). Łączymy za pomocą kleju, dzięki czemu kształt puntiguada ucho (zginanie jednego końca nieznacznie).

Kiedy już mamy uszy, za pomocą pistoletu do klejenia, trzymaliśmy się bluzy. W kolorze również czuliśmy wyciąć kształt brzuch, owalna postać miejsce w środku bluzy (do przodu).

A inny szczegół, który nie może nie zakończyć kostium jest ogon, robimy z kolorowej wełny, łącząc je na jednym końcu, a wklejenie spodnie. dla grzebień Unicorn, używać małych kawałków filcu wycinane i wklejane wzdłuż środka okapu lub możemy również użyć kolorowej wełny płaszcz, aby naprawdę oryginalny. I gotowy, aby pokazać tę stroju karnawałowego.

Jeśli chcesz więcej pomysłów, aby zachęcić was Unicorn kostiumy, tu zostawić ten film:

Możesz być także zainteresowany: Tinkerbell strój do domu dziewczyny i zauważa, najlepsze kostiumy, aby utrzymać ciepło podczas karnawału.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2