Ślub współpracownik ‘Save Me’ Luis Rollán [zdjęcia]

Ślub współpracownik „Save Me” Luis Rollán. Dziennikarz dał „Yes I do” swojego chłopaka Alejo Pascual w cywilnej ceremonii, która odbyła się w miejscowości Alella w Barcelonie. Szczęśliwy wydarzeniem dla Luis, którzy nie zabrakło rodziny i najbliższych przyjaciół, w tym niektóre z jego kolegów Telecinco były jako Belén Esteban lub Terelu Campos i wiele innych osobistości, takie jak Ana Obregón, Isabel Pantoja, Eva González lub piosenkarka Tamara.

dziennikarz Luis Rollán, obecnie współpracownik programu telewizyjnego "zapisz mnie„z Telecinco żonaty ostatnią sobotę 18 czerwca ze swoim partnerem Alejo Pascual. ślub cywilnego, które odbyło się w Alella (Barcelona) i udział około 150 osób.

Znajome twarze wielu przyjaciół współpracownik nie chcesz przegapić ten ważny dzień dla Luis. Ana Obregón z turkusową sukienkę, tym samym kolorze co aktorka i wybrał dla swojego triquini z którym odbyło się tradycyjne lato zawieszony; Cristina Tárrega z różowej długiej sukni z dopasowanymi butami i srebrną torebkę; lub Eva González z białego modelu z wiosennych kwiatów.

Były też niektórzy z partnerów Telecinco jak Luis Belén Esteban, który towarzyszył jej mąż, Terelu Campos Raquel Bollo lub Marta López. Jednak obecność jego wielkiego przyjaciela Isabel Pantoja, kilka dni temu została zjednoczona z synem Kiko Rivera na planie Survivor, to z pewnością wielkie znaczenie dla pracownika. "Isabel Pantoja był w pierwszym rzędzie podczas ceremonii, byłem poślubiając mnie i za mną powiedziała podekscytowana specjalista do programu„La Noria”.

Bardzo emocjonalny, że ceremonia odbyła się gospodyni winy Ana Rosa Quintana którzy nie mogli uczestniczyć z powodów osobistych, jak wyjaśniono Louis siebie: „Jedyną osobą, która została brakuje mi mój Ana Rosa Wiem, że masz problemy osobiste i stąd chcemy wysłać całować”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − = 16


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Eruptions cutanees vih Lara lieto Massagem na próstata como fazer Oysho